SmallRig Magické rameno Magnetická prísavná montážna súprava pre akčné kamery 4466

Súprava magnetickej prísavky SmallRig Magic Arm Mounting Support Kit for Action Cameras 4466 je určená na snímanie scén v aute pomocou akčnej kamery. Odporúča sa používať len na rovných železných povrchoch, ako sú železné dvere, zábradlia, kuchynský riad, športové vybavenie atď. Exkluzívna konštrukcia z dvoch materiálov kombinuje magnety s vákuovou prísavkou,…

Viac informácií

35 € s DPH 29.17 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks, Budapest 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Súprava magnetickej prísavky SmallRig Magic Arm Mounting Support Kit for Action Cameras 4466 je určená na snímanie scén v aute pomocou akčnej kamery. Odporúča sa používať len na rovných železných povrchoch, ako sú železné dvere, zábradlia, kuchynský riad, športové vybavenie atď. Exkluzívna konštrukcia z dvoch materiálov kombinuje magnety s vákuovou prísavkou, čo zaručuje bezpečnejšie, dlhšie trvajúce a stabilnejšie snímanie. Aj v nepravdepodobnom prípade úniku silikónovej prísavky v dôsledku silných vibrácií dokážu magnety pritiahnuť celú montážnu podperu k povrchu železného auta (v rámci nosnosti 0,35 kg v dynamickej scéne snímania s rovnou cestou, keď maximálna rýchlosť nepresahuje 120 km/h), čím účinne zabraňujú riziku pádu spôsobenému únikom silikónovej prísavky.

1. Konštrukcia z dvojitého materiálu využíva magnetické ťahanie a silikónové sanie, čím sa šesťkrát zvyšuje výkonnosť výrobku v porovnaní s rovesníkmi a zabezpečuje pevné pripevnenie k rovnému povrchu žehličky v aute.
2. Pri snímaní akčnou kamerou pri vysokej rýchlosti, aj keď silikónová prísavka v dôsledku prudkých vibrácií vypustí vzduch, magnet dokáže silnou magnetickou silou pritiahnuť celý držiak, čím sa účinne zabráni riziku pádu v dôsledku úniku vzduchu spôsobeného netesnosťou silikónovej prísavky.
3. Uvoľňovacie výstupky na jednoduchú demontáž.

Súprava magnetickej prísavky SmallRig Magic Arm Mounting Support Kit for Action Cameras 4466 je určená na snímanie scén v aute pomocou akčnej kamery. Odporúča sa používať len na rovných železných povrchoch, ako sú železné dvere, zábradlia, kuchynský riad, športové vybavenie atď. Exkluzívna konštrukcia z dvoch materiálov kombinuje magnety s vákuovou prísavkou, čo zaručuje bezpečnejšie, dlhšie trvajúce a stabilnejšie snímanie. Dokonca aj v nepravdepodobnom prípade úniku silikónovej prísavky v dôsledku silných vibrácií dokážu magnety pritiahnuť celú montážnu podperu k povrchu železného auta (v rámci nosnosti 0,35 kg / 0,8 lb v dynamickej scéne snímania s rovnou cestou, keď maximálna rýchlosť nepresahuje 120 km/h alebo 74 km/h), čím sa účinne predchádza riziku pádu spôsobenému únikom silikónovej prísavky. Súprava obsahuje magické rameno, magnetickú prísavku a držiak akčnej kamery. Skrutka 1/4"-20 na jednom konci umožňuje pripevniť akčnú kameru, LED video svetlo atď. Priložený držiak akčnej kamery podporuje GoPro Cage 3084C / 3083C, Frame for Insta360 X3 4088B a DJI Action 4 Cage 4119B. Medzi podobné produkty od spoločnosti SmallRig patria držiaky na kamery 3566, 4193 a ďalšie.

Poznámka:
1. Balenie neobsahuje bezpečnostné lano. Pri používaní na fotografovanie v aute pri vysokej rýchlosti si prosím vezmite bezpečnostné lano. Odporúča sa udržiavať rýchlosť pod 120 km/h (74 mph) a pred použitím a každú hodinu skontrolovať silu sania.
2. Tento výrobok sa môže používať len na železných rovných povrchoch alebo iných magnetických rovných povrchoch. Ak ho chcete používať na rovnom sklenenom povrchu, odporúčame zakúpiť si modely 3566 a 4193.
3. Je prísne zakázané používať súpravu magnetickej prísavnej podpery na nasledujúce povrchy: sklo (napr.: okná automobilov, čelné sklá atď.), uhlíkové vlákna, kovy zo špeciálnych zliatin, lakované povrchy, mramor, tapety s textúrou, steny z diatomového blata, nelakované drevo, matné sklo a iné drsné alebo štruktúrované povrchy.
4. Nepoužívajte v nasledujúcich prípadoch: surfovanie, lyžovanie alebo iné športy s vysokou intenzitou nárazov.
5. Nepoužívajte v nasledujúcich prostrediach: dlhodobý kontakt s vodou alebo dážď.
6. Nepoužívajte ho so svorkou mobilného telefónu na dynamické fotografie.
7. Nepoužívajte ho so selfie tyčou na dynamické fotografovanie.
8. Použiteľný teplotný rozsah: -20 °C až 60 °C / -4 až 140 °F.

Parametre

Parametre

Výrobca: SmallRig
Kategória: Komponenty pre Rigy