SmallRig Svorka Super Clamp s 360° guľovou hlavou 4102

SmallRig Super Clamp s 360° držiakom s guľovou hlavou pre akčné kamery 4102 je vyrobený z hliníkovej zliatiny leteckej kvality a nehrdzavejúcej ocele, eloxovaný a vyrezávaný CNC procesom na zvýšenie robustnosti a odolnosti. Má kostrovú konštrukciu a žraločiu svorku so silnejšou upínacou silou, ako aj široko kompatibilné závitové otvory 1/4"-20,…

Viac informácií

31.09 € s DPH 25.91 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks, Budapest 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

SmallRig Super Clamp s 360° držiakom s guľovou hlavou pre akčné kamery 4102 je vyrobený z hliníkovej zliatiny leteckej kvality a nehrdzavejúcej ocele, eloxovaný a vyrezávaný CNC procesom na zvýšenie robustnosti a odolnosti. Má kostrovú konštrukciu a žraločiu svorku so silnejšou upínacou silou, ako aj široko kompatibilné závitové otvory 1/4"-20, závitové otvory 3/8"-16 a polohovacie otvory ARRI 3/8"-16. Svorka, ktorá podporuje tyč s minimálnym priemerom 14 mm a povrch s maximálnou hrúbkou 65 mm, dokáže rýchlo pripevniť kamery, monitory, LED videosvetlá atď. na okrúhle rúry, stoly, riadidlá, statívy a stabilizačné ručné krúžky.

Protišmykové závity pomáhajú guľovú hlavu ľahko uzamknúť a jednodielny spoj zabezpečuje držiak guľovej hlavy k svorke, aby sa zabránilo odpojeniu. Okrem toho zabudované vankúše poskytujú ochranu a stabilitu upínania. Súčasťou tohto výrobku je aj odnímateľný adaptér na akčnú kameru so špeciálnym držiakom a skrutkou s dlhou tyčou na prácu s klietkou na kameru GoPro Hero 11 / 10 / 9 Black 3084B alebo klietkou na kameru DJI Osmo Action 3 4119.

1. Vyrobené zo zliatiny hliníka leteckej kvality a nehrdzavejúcej ocele, pevné a odolné.
2. Nosnosť<3,5 kg, vhodná pre väčšinu fotografického príslušenstva.
3. Obsahuje adaptér na akčnú kameru na podporu kamery GoPro v rôznych scénach.
4. Široká kompatibilita: závitové otvory 1/4"-20, závitové otvory 3/8"-16 a polohovacie otvory ARRI 3/8"-16.
5. Rozsah upínania 14 - 65 mm so zabudovanými protišmykovými podložkami zaisťujúcimi bezpečnosť a stabilitu.

Poznámka:
1
. Nedemontujte pôvodnú nastavovaciu skrutku, inak môže dôjsť k vychýleniu pôvodnej guľovej hlavy.
2. Prosím, nedemontujte originálnu nastavovaciu skrutku na výmenu originálnej guľovej hlavy, inak to môže viesť k poruche závitu.