SmallRig Sada stojana na živé vysielanie Encore PT-30 4363

Statív je vybavený reverzne sklopnými nohami z hliníkovej zliatiny, vďaka čomu je po zložení prenosný s dĺžkou 42 cm. Jeho výsuvné trojdielne nohy spolu so zámkami poskytujú prispôsobiteľnú výšku a stabilitu. Trojúrovňovo nastaviteľný stredový stĺpik s výsuvom až do 170 cm s flip lockmi zvyšuje všestrannosť, zatiaľ čo videohlava sa nakláňa o 180 stupňov a…

Viac informácií

31.7 € s DPH 26.42 € bez DPH
-+
Osobné prevzatie: zajtra od 09:00
Odošleme: zajtra
Skladom 1 ks
Bratislava 1 ks, Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Statív je vybavený reverzne sklopnými nohami z hliníkovej zliatiny, vďaka čomu je po zložení prenosný s dĺžkou 42 cm. Jeho výsuvné trojdielne nohy spolu so zámkami poskytujú prispôsobiteľnú výšku a stabilitu. Trojúrovňovo nastaviteľný stredový stĺpik s výsuvom až do 170 cm s flip lockmi zvyšuje všestrannosť, zatiaľ čo videohlava sa nakláňa o 180 stupňov a je vhodná pre rôzne zariadenia so skrutkou 1/4"-20. Bezdrôtový diaľkový ovládač navyše podporuje snímanie v dosahu 10 m.

1. Reverzne sklopné nohy z hliníkovej zliatiny, zložené na 42 cm pre pohodlné prenášanie.

2. Výsuvné trojdielne nohy, nastaviteľné pomocou flipových zámkov podľa potreby výšky a stability.

3. Stredový stĺpik má trojúrovňové nastavenie, rýchlo sa uvoľňuje pomocou flip zámkov a umožňuje predĺžiť statív až do výšky 170 cm.

4. Videohlava na hornej strane sa nakláňa o 180 stupňov, so skrutkou 1/4"-20 na upevnenie kamier, smartfónov, LED videosvetiel atď.

5. Bezdrôtový diaľkový ovládač podporuje snímanie do vzdialenosti 10 m.

Parametre

Parametre

Výrobca: SmallRig
Kategória: Rigy pre mobily