K&F Cell Phone Handheld Gimbals & Stabilizers

Držiak na statív telefónu je vybavený dvoma portami cold shoe na pripojenie mikrofónov, plniacich svetiel a ďalšieho príslušenstva. Okrem toho je možné porty studenej pätice otáčať a nastaviť tak uhol príslušenstva. Tento držiak na mobilný telefón podporuje snímanie s náklonom až 180° a 360° nastavenie uhla dookola, čím sa prispôsobí rôznym scenárom snímania.…

Viac informácií

24.3 € s DPH 20.25 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 17. 07.
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Držiak na statív telefónu je vybavený dvoma portami cold shoe na pripojenie mikrofónov, plniacich svetiel a ďalšieho príslušenstva. Okrem toho je možné porty studenej pätice otáčať a nastaviť tak uhol príslušenstva. Tento držiak na mobilný telefón podporuje snímanie s náklonom až 180° a 360° nastavenie uhla dookola, čím sa prispôsobí rôznym scenárom snímania. Uhol sklonu možno nastaviť na statíve alebo horúcej pätici fotoaparátu bez guľovej hlavy, čo uľahčuje jeho používanie.

  • * [Double Cold Shoe Design] Držiak na statív telefónu je vybavený dvoma portami cold shoe na pripojenie mikrofónov, výplňových svetiel a ďalšieho príslušenstva. Okrem toho je možné porty studenej pätice otáčať a nastaviť tak uhol príslušenstva.
  • * [360° otočenie a 180° náklon] Tento držiak na mobilný telefón podporuje snímanie s náklonom až 180° a 360° nastavenie uhla, čím sa prispôsobí rôznym scenárom snímania. Uhol sklonu možno nastaviť na statíve alebo horúcej pätici fotoaparátu bez guľovej hlavy, čo uľahčuje jeho používanie.
  • * [Konštrukcia so závitom 1/4"] Držiak telefónu na statív má na spodnej strane štandardné otvory so závitom 1/4" a dodatočný konektor studenej pätice, kompatibilný so statívmi, selfie tyčami, monopodmi, fotoaparátmi, stabilizátormi a iným príslušenstvom.
  • * [Vhodný pre telefóny akejkoľvek veľkosti] Tento držiak na statív pre telefón bezpečne udrží váš telefón na akomkoľvek statíve, dokonca aj s hrubým puzdrom. kompatibilný s iPhone 15 Plus,15 Pro Max,15,14 Pro Max,13,Galaxy S24 Ultra,S24 Plus,S24,Note 21, Pixel 8 Pro,7 a ďalšie (akýkoľvek smartfón v rozsahu šírky 2,17 až 3,54 palca). hrubá protišmyková silikónová podložka chráni váš telefón a zároveň poskytuje stabilné uchopenie.
  • * [Kompaktný a odolný] Držiak telefónu na statív je vyrobený z vysokokvalitnej hliníkovej zliatiny, čo zaručuje jeho robustnosť, odolnosť a funkčnosť. Je pohodlný na používanie a skladovanie. Ideálny držiak telefónu na statív na zachytávanie fotografií, videí, vlogovanie, rozhovory FaceTime, živé vysielanie a ďalšie.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Rigy pre mobily