Shure MV7 Black

Profesionálny dynamický mikrofón USB/XLR, smerová charakteristika: kardioida, frekvenčný rozsah: 50 Hz - 16 kHz, 132 dB SPL, slúchadlový výstup, vhodný pre Windows/Mac/iOS/Android, farba: čierna

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: -23%
305 € 234 € s DPH 195 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Na ceste 4 ks
Popis produktu ŠPECIFIKÁCIE OBSAH BALENIA

Popis produktu

Profesionálny dynamický mikrofón USB/XLR, smerová charakteristika: kardioida, frekvenčný rozsah: 50 Hz - 16 kHz, 132 dB SPL, slúchadlový výstup, vhodný pre Windows/Mac/iOS/Android, farba: čierna

MV7 je dynamický mikrofón Shure, ktorý umožňuje analógové pripojenie XLR aj priamy digitálny prevod cez rozhranie USB. Konštrukcia mikrofónu vychádza z legendárneho modelu SM7, ktorý bol pôvodne navrhnutý pre rozhlasové vysielanie, ale rýchlo sa dostal aj do nahrávacích štúdií. MV7 je tiež navrhnutý špeciálne pre podcasty a rozhlas, pričom priamy monitoring zabezpečuje zabudovaný slúchadlový výstup. Pripojenie Plug-and-Play v spojení s aplikáciou Motiv umožňuje okamžité použitie a frekvenčná odozva je prispôsobená snímaniu hlasu, aby podporovala bezchybné výsledky nahrávania.
 
Funkcie
Vo vyše 150 mm dlhom tele s priemerom 66,5 mm sa nachádza kapsula s kardioidnou smerovou charakteristikou. Frekvenčná odozva mikrofónu je 50 Hz až 16 kHz pri maximálnom SPL 132 dB a impedancii 314 Ohm. Zabudovaný A/D prevodník umožňuje 16/24bitové nahrávanie pri rozlíšení 44,1 alebo 48 kHz. Pripojenie pozostáva zo štandardného konektora XLR a Micro-B USB a slúchadlá možno pripojiť prostredníctvom 3,5 mm konektora TRS. Aplikáciu Shure Plus Motiv si môžete bezplatne stiahnuť na webovej stránke výrobcu a okrem mikrofónu je súčasťou balenia aj dvojica káblov USB.
 
Černé mikrofony SHURE MV7 K
 
O sérii
Rad mikrofónov a príslušenstva Motiv kladie osobitný dôraz na jednoduché používanie, priame pripojenie plug-and-play so systémami iOS, Mac a PC a, ako je u spoločnosti Shure zvykom, na profesionálny výkon pri nahrávaní. Hlavnými oblasťami použitia mikrofónov Motiv sú mobilné nahrávanie, reportáže, podcasty a vysielanie internetových rádií. K bezchybnému výsledku prispieva aj aplikácia Shure Plus Motiv, ktorá s týmito systémami spolupracuje. Okrem rýchleho nastavenia nahrávania ponúka možnosť uložiť a jednoducho vyvolať predvoľby.
 
Nahrávání podcastu s mikrofonem SHURE MV7 K
 

OBSAH BALENIA

- Typ: dynamický
- Smerová charakteristika: kardioida
- Frekvenčná odozva: 50 Hz - 16 kHz
- Max. SPL: 132 dB
- Impedancia: 314 Ohm
- Prevodník: 16/24 bit, 44,1/48 kHz
- Pripojenie: XLR, micro-B USB, 3,5 mm TRS (telefóny)
- Farba: čierna

ŠPECIFIKÁCIE

- Micro USB - USB typu A
- Micro USB - USB typu C
 
Parametre

Parametre

Výrobca: Shure
Kategória: Mikrofóny

Hlavné parametre

Pripojenie mikrofónuXLR
Pripojenie mikrofónuJack 3.5mm mono
Pripojenie mikrofónuUSB
CharakteristikaSmerový (Cardiodid)
 • Pozrieť všetko
 • Shure MV7 Black

  • -23 %
  ŠPECIÁLNA AKCIA: -23%
  Profesionálny dynamický mikrofón USB/XLR, smerová charakteristika: kardioida, frekvenčný
  234 €
  305 €
  Na ceste 4 ks