Shure MV7+ W (White)

Profesionálny dynamický mikrofón s hybridným výstupom USB/XLR, smerová charakteristika: kardioida, výstup na slúchadlá, farba: biela

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: 305 €
305 € s DPH 254.17 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 25. 07.
Na odoslanie 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu ŠPECIFIKÁCIE OBSAH BALENIA

Popis produktu

Profesionálny dynamický mikrofón s hybridným výstupom USB/XLR, smerová charakteristika: kardioida, výstup na slúchadlá, farba: biela

MV7+ je dynamický mikrofón Shure, ktorý umožňuje analógové pripojenie XLR aj priamy digitálny prevod cez rozhranie USB. MV7+ je oproti pôvodnej verzii vylepšený o prispôsobiteľný dotykový panel LED, výkonné funkcie DSP a ešte lepší zvuk. Mikrofón je určený pre náročných podcasterov, streamerov a hudobníkov, pričom priamy monitoring zabezpečuje zabudovaný výstup na slúchadlá. Režim automatickej úrovne upravuje zosilnenie mikrofónu na základe vzdialenosti, hlasitosti a priestorovej detekcie pre optimalizovanú úroveň zvuku. Nová funkcia Digital Popper Stopper™ odstraňuje drsné explozívne zvuky, takže sa možno vyhnúť akustickému rozptyľovaniu v zvukových stopách a fyzickým pop filtrom na kamere počas nahrávania.
Funkcie
Vo vyše 150 mm dlhom tele s priemerom 66,5 mm sa nachádza kapsula s kardioidnou smerovou charakteristikou. Frekvenčná odozva mikrofónu je 50 Hz až 16 kHz pri maximálnom SPL 128 dB a impedancii 350 Ohm. Vstavaný A/D prevodník umožňuje 16/24bitový záznam s rozlíšením 44,1 alebo 48 kHz. Táto aktualizovaná verzia ponúka výstupy USB-C a XLR, vylepšený režim automatickej úrovne, ako aj nový digitálny pop filter, denoiser a efekty reverbu v reálnom čase a slúchadlá možno pripojiť prostredníctvom 3,5 mm konektora TRS. Aplikáciu MOTIV Mix™ Desktop na konfiguráciu dotykového LED panela si môžete bezplatne stiahnuť z webovej stránky výrobcu.
O sérii
Rad mikrofónov a príslušenstva Motiv kladie osobitný dôraz na jednoduché používanie, priame pripojenie plug-and-play k systémom iOS, Mac a PC a, ako je tradíciou spoločnosti Shure, na profesionálny výkon pri nahrávaní. Hlavnými oblasťami použitia mikrofónov Motiv sú mobilné nahrávanie, reportáže, podcasty a vysielanie internetových rádií. K bezchybnému výsledku prispieva aj aplikácia Shure Plus Motiv, ktorá s týmito systémami spolupracuje. Okrem rýchleho nastavenia nahrávania ponúka možnosť uložiť a jednoducho vyvolať predvoľby.

OBSAH BALENIA

- Typ: dynamický
- Smerová charakteristika: kardioida
- Frekvenčná odozva: 50 Hz - 16 kHz
- Max. SPL: 128 dB
- Impedancia: 350 Ohm
- Prevodník: 16/24 bitov, 44,1/48 kHz
- Pripojenie: XLR, USB-C, 3,5 mm TRS (telefóny)
- Dotykový panel LED
- Farba: biela

ŠPECIFIKÁCIE

- Kábel USB-C na USB-C
Parametre

Parametre

Výrobca: Shure
Kategória: Mikrofóny

Hlavné parametre

TypDynamický
Pripojenie mikrofónuXLR
Pripojenie mikrofónuUSB-C
CharakteristikaSmerový (Cardiodid)
 • Pozrieť všetko
 • Shure MV7+ W (White)

  • Novinka
  ŠPECIÁLNA AKCIA
  Profesionálny dynamický mikrofón s hybridným výstupom USB/XLR, smerová charakteristika:
  305 €
  Na odoslanie 2 ks