RODE NT1 & AI-1 Complete Studio Kit

Kompletná štúdiová súprava RØDE obsahuje všetko, čo potrebujete na domáce nahrávanie v profesionálnej štúdiovej kvalite. Obsahuje naše zvukové rozhranie AI-1, bezkonkurenčný veľkomembránový…

Viac informácií

327.48 € s DPH 272.9 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 2 ks
Praha 2 ks
Kód tovaru:
MROD501
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

Kompletná štúdiová súprava RØDE obsahuje všetko, čo potrebujete na domáce nahrávanie v profesionálnej štúdiovej kvalite. Obsahuje naše zvukové rozhranie AI-1, bezkonkurenčný veľkomembránový kondenzátorový mikrofón NT1, ako aj nárazový držiak SM6 a kábel XLR a predstavuje dokonalý prvý krok k nahrávaniu.


Perfektný prvý krok k domácemu nahrávaniu

Názov hovorí za všetko. Kompletná štúdiová súprava obsahuje všetko, čo potrebujete na vytváranie domácich nahrávok v štúdiovej kvalite. Patrí sem zvukové rozhranie RØDE AI-1, veľkomembránový kondenzátorový mikrofón NT1, držiak SM6 a pop filter a všetky káble, ktoré potrebujete na pripojenie. Každá kompletná štúdiová súprava sa dodáva aj s bezplatnou verziou nahrávacieho softvéru Ableton Lite, takže môžete hneď začať tvoriť hudbu.

Jednoduché používanie. Vynikajúci zvuk.

Zjednodušený tvar AI-1 znamená, že nastavenie je také jednoduché ako zapojenie, nastavenie úrovní a spustenie. Jeho jediný vstup je vysokokvalitný kombinovaný konektor Neutrik, ktorý je vhodný pre XLR aj ¼-palcové káble, takže môžete ľahko pripojiť mikrofón, gitaru, basgitaru alebo syntetizátor. AI-1 poskytuje 48V fantómové napájanie a je vybavený indikátorom úrovne, ktorý zaručuje, že nepreťažíte jeho predzosilňovač. V kombinácii so zariadením NT1 poskytuje AI-1 krištáľovo čistý zvuk pre akékoľvek použitie, či už nahrávate hovorené slovo pre podcast alebo komplexnú, viacvrstvovú hudbu.

Špičkové monitorovanie zvuku

AI-1 nielenže poskytuje krištáľovo čistý zvuk do vášho nahrávacieho softvéru, ale vaše slúchadlá nikdy nezneli lepšie vďaka diskrétnemu, vysoko výkonnému slúchadlovému zosilňovaču. Prehrávanie zvuku je jednoduché vďaka jedinému ovládaniu úrovne a prepínateľnému monitorovaniu s nulovou latenciou na elimináciu ozveny pri sledovaní vokálov alebo nástrojov. AI-1 je tiež vybavený vyváženými ¼-palcovými výstupmi na pripojenie vašich obľúbených reproduktorov.


 
Parametre

Parametre

Výrobca: RODE
Kategória: Štúdiové mikrofóny

Hlavné parametre

StereoNie
Pripojenie mikrofónuXLR
Pripojenie mikrofónuUSB
CharakteristikaSmerový (Cardiodid)
Napájanie mikrofóna48V Phantom
PRÍSLUŠENSTVO (5)

Audio

Sony MDR-7506/1

Skladom 1 ks
bez DPH 115 € 138 €

PreSonus Eris E3.5

Na odoslanie 3 ks
bez DPH 90.74 € 108.89 €

Rode NTH-100 Professional Over-Ear Headphones

Na ceste 2 ks
bez DPH 148 € 177.6 €

Statívy / Slidery / Gimbaly

RODE Studio Arm PSA1

Na odoslanie 1 ks
bez DPH 77.3 € 92.76 €

SYNCO MA38

Skladom 2 ks
bez DPH 49.67 € 59.6 €