NTH-100 Professional Over-Ear Headphones

Profesionálne slúchadlá RØDE NTH-100 ponúkajú výnimočný zvukový výkon a vynikajúce pohodlie, ktoré inšpiruje kreativitu. Vďaka prispôsobeným meničom, ktoré poskytujú neuveriteľne…

Viac informácií

177.6 € s DPH 148 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 29. 11.
Na odoslanie 2 ks
Praha 2 ks
Kód tovaru:
MROD206
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

Profesionálne slúchadlá RØDE NTH-100 ponúkajú výnimočný zvukový výkon a vynikajúce pohodlie, ktoré inšpiruje kreativitu. Vďaka prispôsobeným meničom, ktoré poskytujú neuveriteľne presnú frekvenčnú odozvu a mimoriadne nízke skreslenie, a vďaka precízne navrhnutej akustickej konštrukcii optimalizovanej pre výnimočné detaily a čistotu sú ideálne na všetky formy tvorby obsahu vrátane hudobnej produkcie, mixovania a úpravy zvuku, podcastingu, streamovania a nahrávania na mieste. Luxusné vankúšiky Alcantara® s naším revolučným gélom CoolTech™ zaisťujú maximálne pohodlie, najmä pri tvorbe dlhotrvajúceho obsahu, a plne nastaviteľný hlavový most s naším inovatívnym systémom uzamykania FitLok™ zaisťuje vždy dokonalé prispôsobenie.

Funkcie


1 Alcantara®️vankúšik na čelenke

2 FitLok™️systém uzamykania čelenky

3 Unikátny ergonomický tvar náušníkov

4 Ľavé alebo pravé upevnenie kábla

5 Odolná celokovová čelenka

6 Obojsmerné nastavenie šálky

7 Vankúšiky zpamäťovej peny s gélom CoolTech™️

8 Zamykateľné konektory pre slúchadlá

Zvuk, ako sa má počúvať

NTH-100 sú starostlivo vytvorené tak, aby poskytovali výnimočný zvukový výkon pre kritické počúvanie, od monitorovania cez mixáž až po mastering. Vďaka vlastným dynamickým meničom, ktoré boli starostlivo vyladené na neuveriteľne presnú frekvenčnú odozvu a extrémne nízke skreslenie, sú to slúchadlá s pozoruhodne prirodzeným zvukom. Tieto vlastnosti sú ďalej vylepšené jedinečnou tvarovanou konštrukciou náušníkov, ktorá je optimalizovaná na zabezpečenie výnimočných detailov a čistoty, a vankúšmi z pamäťovej peny na vynikajúcu pasívnu izoláciu hluku. Sú precízne vyrobené tak, aby si zachovali každý detail a každú nuansu zvuku, ktorý produkujú. Inými slovami, zvuk, aký sa má počuť.

Neuveriteľná presnosť, výnimočná jasnosť

Meniče NTH-100 sú vybavené vlastnou kmitacou cievkou so štvorvrstvovou hliníkovou zliatinou s veľmi vysokým napätím v jadre, ktorá je spojená s mimoriadne tuhou trojvrstvovou membránou Mylar®. V kombinácii s neodymovým magnetom zo vzácnych zemín a inovatívnym fázovým konektorom inšpirovaným oceňovaným mikrofónom NTG5 tieto vysokokvalitné komponenty zabezpečujú presnú frekvenčnú a fázovú odozvu v celom počuteľnom spektre pre neuveriteľne artikulovaný zážitok z počúvania.

ear cushion cut out

Najpohodlnejšie slúchadlá na svete. Bodka.

Pri tvorbe je pohodlie všetko a NTH-100 sľubujú pohodlie ako nič iné. Luxusné vankúšiky z materiálu Alcantara® ponúkajú prvotriedny pocit, ktorý umocňuje zmyslový zážitok od momentu nasadenia - sú mimoriadne mäkké a vysoko priedušné. Pod Alcantarou sa nachádza vrstva nášho revolučného gélu CoolTech™, ktorý absorbuje a rozptyľuje teplo, aktívne chladí hlavu a uši a výrazne znižuje únavu pri nosení. Jedinečná ergonomická konštrukcia náušníkov je tiež mimoriadne pohodlná, s obojsmerným pohybom a pamäťovou penou, ktorá poskytuje pocit prispôsobenia akejkoľvek veľkosti alebo tvaru hlavy (aj keď nosíte okuliare), a plne nastaviteľný hlavový most s naším inovatívnym systémom FitLok™ zaistí, že sa budete cítiť rovnako vždy, keď si ich nasadíte.

Štýl vo vlastnej triede

Vďaka dokonalému spojeniu klasickej estetiky a špičkového priemyselného dizajnu sú NTH-100 okamžite ikonou. Vďaka čistým líniám a elegantným, vysokokvalitným povrchovým úpravám vrátane jedinečného ergonomického dizajnu prémiových vankúšikov Alcantara® vyzerajú rovnako dobre ako pôsobia. Prispôsobte si slúchadlá NTH-100 svojmu štýlu vďaka vysokokvalitným káblom dostupným v štyroch žiarivých farbách: ružovej, zelenej, modrej a oranžovej (prispôsobené kanálom zariadení RØDECaster Pro a RØDE Connect). K dispozícii sú varianty s dĺžkou 1,2 m (3' 11″) a 2,4 m (7' 10″).

Vytvorené pre kreatívnu výdrž

Zariadenia NTH-100 sú skonštruované tak, aby vydržali náročnú každodennú tvorbu. Každý komponent je navrhnutý tak, aby vydržal, od vysokopevnostného hlavového mosta z pružinovej ocele s povrchovou úpravou odolnou proti poškriabaniu, cez vysoko odolné vankúšiky Alcantara® až po uzamykateľné konektory káblov. Vankúšiky a kábel sú tiež vymeniteľné používateľom. Táto modulárna konštrukcia zaručuje maximálnu životnosť aj pri intenzívnom každodennom používaní. Každý pár je navrhnutý a vyrobený v precíznych zariadeniach spoločnosti RØDE v austrálskom Sydney s použitím vysokokvalitných materiálov, takže sa môžete pustiť do akéhokoľvek tvorivého úsilia s vedomím, že vám budú slúžiť dlhodobo.

OBSAH BALENIA

 

 

ŠPECIFIKÁCIE

 
Parametre

Parametre

Výrobca: RODE
Kategória: Slúchadlá
PRÍSLUŠENSTVO (8)

Audio

  • Doprava zdarma

Rode NTG5 kit

14-30 dní
bez DPH 401.78 € 482.14 €

RODE NT1 & AI-1 Complete Studio Kit

Na odoslanie 2 ks
bez DPH 272.9 € 327.48 €
  • -31 %
  • Black Friday

Synco P1L

ŠPECIÁLNA AKCIA: -31% končí za: 7d: 14h: 52m
Na odoslanie 3 ks
bez DPH 84.15 € 100.98 €

PreSonus Revelator io24

Na odoslanie 2 ks
bez DPH 164.94 € 197.93 €
  • -20 %
  • Black Friday

Synco WAir-G1L

ŠPECIÁLNA AKCIA: -20% končí za: 7d: 14h: 52m
Na odoslanie 4 ks
bez DPH 75.65 € 90.78 €

Synco Mic-V10

Na odoslanie 3 ks
bez DPH 145 € 174 €

PreSonus Eris E3.5

Na odoslanie 3 ks
bez DPH 90.74 € 108.89 €
  • -26 %
  • Black Friday

Synco P1T

ŠPECIÁLNA AKCIA: -26% končí za: 7d: 14h: 52m
Na odoslanie 4 ks
bez DPH 80.75 € 96.9 €