RED Montáž EVF

RED EVF Mount je ľahký montážny systém EVF využívajúci 15 mm koľajnice, napr. na použitie s RED Compact EVF a RED EVF (OLED) DSMC2 na kamerových systémoch DSMC3 a DSMC2. Držiak RED EVF je vybavený viacosovou teleskopickou konštrukciou, ktorá uľahčuje nájdenie optimálnej polohy pre každú situáciu. Držiak obsahuje rýchloupínaciu svorku hľadáčika, laserom vytvorené…

Viac informácií

1 500 € s DPH 1 250 € bez DPH
-+
Dostupnosť
na požiadanie
Popis produktu

Popis produktu

RED EVF Mount je ľahký montážny systém EVF využívajúci 15 mm koľajnice, napr. na použitie s RED Compact EVF a RED EVF (OLED) DSMC2 na kamerových systémoch DSMC3 a DSMC2. Držiak RED EVF je vybavený viacosovou teleskopickou konštrukciou, ktorá uľahčuje nájdenie optimálnej polohy pre každú situáciu. Držiak obsahuje rýchloupínaciu svorku hľadáčika, laserom vytvorené značky vzdialenosti a uhla, rýchloupínacie skrutky na rýchle a jednoduché nastavenie a možnosť použitia predlžovacieho ramena RED EVF (predáva sa samostatne).

Poznámky: 15 mm svorka nie je súčasťou balenia, môžete použiť napr. hornú 15 mm rukoväť RED a hornú 15 mm nosnú tyč V-RAPTOR XL LWS pre systém DSMC3. RED Compact EVF a adaptér DSMC3 A sa predávajú samostatne.

Parametre

Parametre

Výrobca: RED
Kategória: Prislušenstvo pre monitory
PRÍSLUŠENSTVO (1)

PRÍSLUŠENSTVO (1)

RED Kompaktný EVF

 • Doprava zdarma
RED Compact EVF je monitorovacie riešenie pre kamerové systémy DSMC3, ktoré sa pripája
4 020 €
na požiadanie
 • Pozrieť všetko
 • RED Montáž EVF

  • Doprava zdarma
  RED EVF Mount je ľahký montážny systém EVF využívajúci 15 mm koľajnice, napr. na
  1 500 €
  na požiadanie