RED Predlžovacie rameno EVF

Predlžovacie rameno RED EVF je doplnok pre držiak RED EVF, ľahké riešenie na montáž EVF pomocou 15 mm koľajníc. Určené na použitie s RED Compact EVF a DSMC2 RED EVF (OLED) na kamerových systémoch DSMC3 a DSMC2. Držiak má viacosovú teleskopickú konštrukciu, ktorá umožňuje operátorovi ľahko nájsť optimálnu polohu pre každú situáciu. Držiak obsahuje rýchloupínaciu…

Viac informácií

840 € s DPH 700 € bez DPH
-+
Dostupnosť
na požiadanie
Popis produktu

Popis produktu

Predlžovacie rameno RED EVF je doplnok pre držiak RED EVF, ľahké riešenie na montáž EVF pomocou 15 mm koľajníc. Určené na použitie s RED Compact EVF a DSMC2 RED EVF (OLED) na kamerových systémoch DSMC3 a DSMC2. Držiak má viacosovú teleskopickú konštrukciu, ktorá umožňuje operátorovi ľahko nájsť optimálnu polohu pre každú situáciu. Držiak obsahuje rýchloupínaciu svorku hľadáčika, laserom vytvorené značky vzdialenosti a uhla, rýchloupínacie skrutky na rýchle a jednoduché nastavenie a možnosť použitia predlžovacieho ramena RED EVF (predáva sa samostatne).

Poznámky: 15 mm svorka nie je súčasťou dodávky, môžete použiť napr. hornú 15 mm rukoväť RED a hornú 15 mm nosnú tyč V-RAPTOR XL LWS pre systém DSMC3. RED Compact EVF a adaptér DSMC3 A sa predávajú samostatne.

Parametre

Parametre

Výrobca: RED
Kategória: Prislušenstvo pre monitory
PRÍSLUŠENSTVO (2)

PRÍSLUŠENSTVO (2)

RED Kompaktný EVF

  • Doprava zdarma
RED Compact EVF je monitorovacie riešenie pre kamerové systémy DSMC3, ktoré sa pripája
4 020 €
na požiadanie

RED 15 mm držiak hornej rukoväte

Držiak hornej rukoväte RED 15 mm je určený na priame pripevnenie k hornej rukoväti
120 €
na požiadanie