Proaim Vibration Isolator Wire Mount for Camera Gimbals

Eliminujte vibrácie pri používaní gimbalu kamery pomocou drôteného držiaka izolátora vibrácií od spoločnosti Proaim. Tento drôtený držiak má hornú a spodnú dosku a montuje sa medzi…

Viac informácií

651.84 € s DPH 543.2 € bez DPH
-+
Dostupnosť
na telefón
Kód tovaru:
VI-GR-00
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

Eliminujte vibrácie pri používaní gimbalu kamery pomocou drôteného držiaka izolátora vibrácií od spoločnosti Proaim. Tento drôtený držiak má hornú a spodnú dosku a montuje sa medzi vašu súpravu a montážne zariadenie, aby sa znížili ďalšie vibrácie, ak je súprava namontovaná na vozidle alebo v pohybe.

Robustné, inteligentné a spoľahlivé

Táto inteligentná, spoľahlivá a robustná konštrukcia, vyrobená z vysokokvalitných hliníkových zliatin, je schopná udržať užitočné zaťaženie od 4 kg/8 lb do 15 kg/33 lb. Systém izolátora je kompatibilný s Roninom, Movi a všetkými ostatnými hlavnými gimbalovými systémami, ktoré sú dnes k dispozícii, čo vám dáva slobodu používať množstvo rôznych nastavení v závislosti od potreby záberu.

Získajte stabilné zábery z akejkoľvek pohyblivej platformy.

Systém izolátora absorbuje otrasy, nárazy a trhavé pohyby vozidla pomocou strategicky nakonfigurovaných 5/16" drôtených káblov, ktoré podporujú gimbal a umožňujú mu absorbovať zotrvačné pohyby. Izolátor v spojení s gimbalom kamery zabezpečuje neuveriteľne plynulé zábery aj na nerovnom teréne. Drôtené moduly sú prispôsobiteľné podľa hmotnosti nastavenia kamery a požadovaného záberu.

Chráňte svoj gimbal

Ak napevno pripevníte nastavenie gimbalu k pohyblivej platforme, akýkoľvek trhavý pohyb spôsobuje enormné zaťaženie motorov a ložísk gimbalu, ktoré sa snažia stabilizovať kameru. Vysokofrekvenčné vibrácie vytvárané pohyblivými časťami, ako sú motory, lopatky rotora alebo vrtule, a nízkofrekvenčné oscilácie, ako sú náhle zmeny smeru, sú absorbované drôtovým izolátorom. Znižuje tak namáhanie motorov gimbalu, ktoré teraz musia pracovať len na stabilizáciu zmierneného rozsahu vibrácií, čo následne zvyšuje životnosť vášho gimbalu.

OBSAH BALENIA

Obsah balenia:

  • Izolátor vibrácií Proaim Gimbal
  • Montážna doska Ronin (DJI-QR)

ŠPECIFIKÁCIE

  • Konštrukcia: Hliník
  • Nosnosť
  • 4-Wire: 8 až 15 lb / 4 až 7 kg
  • 8-drôtová: 17 až 33 lb / 8 až 15 kg
  • Viacnásobné montážne závity 1/4"-20 a 3/8"-16
  • Hrúbka kábla 7,9 mm
  • Hmotnosť 2,8 kg
Parametre

Parametre

Výrobca: PROAIM
Kategória: Stabilizátory, Gimbaly

Hlavné parametre

Zatížení15kg
PRÍSLUŠENSTVO (2)

Batérie / Nabíjačky / Zdroje

SmallRig Mini V Mount Battery Plate 2987

Skladom > 5 ks
bez DPH 18.25 € 21.9 €

SWIT S-7010S V-Mount Battery Plate

3-5 dní
bez DPH 89 € 106.8 €