Proaim Grip Master Vibration Isolator Magnetic Car Mount

Proaim Grip Master je vybavený 8 výkonnými magnetmi, ktoré zabezpečujú veľmi silný úchop potrebný na prácu s drahým filmovým vybavením. Táto inteligentná, spoľahlivá a robustná konštrukcia, vyrobená s použitím vysokokvalitných hliníkových zliatin, je schopná udržať 15 kg/33 lb užitočného zaťaženia.

Viac informácií

952.8 € s DPH 794 € bez DPH
-+
Dostupnosť
na telefón
Výrobca
Doprava zdarma pri nákupe tohto produktu
Kód tovaru:
CM-GMST-01
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

Proaim Grip Master je vybavený 8 výkonnými magnetmi, ktoré zabezpečujú veľmi silný úchop potrebný na prácu s drahým filmovým vybavením. Táto inteligentná, spoľahlivá a robustná konštrukcia, vyrobená s použitím vysokokvalitných hliníkových zliatin, je schopná udržať 15 kg/33 lb užitočného zaťaženia.

Aby sme vaše auto uchránili pred poškriabaním, odštiepením a iným poškodením povrchu auta, náš Proaim Grip Master sa dodáva so špeciálne navrhnutými ochrannými silikónovými podložkami. Grip Master sa dodáva s 2 bezpečnostnými pásmi na nastavenie bezpečnostných liniek pre vaše nastavenia gimbalu a kamery.

Inteligentný dizajn na rýchle nastavenie

Gripper zvyčajne nevyžaduje žiadny ďalší úchyt a montážny hardvér. Stačí ho vybrať z krabice a umiestniť na akúkoľvek kovovú platformu.Každý kĺb má rozetu Arri, vďaka ktorej je mimoriadne jednoduché prispôsobiť polohu magnetov krivkám a uhlom rôznych platforiem.

Rýchle vyrovnanie a nastavenie montáže

Grip Master je vybavený viacúhlovou klinovou doskou na rýchle vyrovnanie gimbalu a nastavenie kamery.Súčasťou balenia je rýchloupínacia doska Ronin M/Mx, aby ste mohli ľahko pripevniť Ronin M/MX na Grip Master. Pre všetky ostatné systémy gimbalov máme k dispozícii rýchloupínacie doštičky, ktoré sa dajú ľahko namontovať na grip.

Získajte najplynulejšie zábery aj pri vysokej rýchlosti

Izolátor drôtov zabudovaný do zariadenia Proaim Grip Master absorbuje nárazy, otrasy a vysokofrekvenčné vibrácie a zároveň tlmí nízkofrekvenčné oscilácie pomocou strategicky nakonfigurovaných káblov. Môžete ísť rýchlosťou až 200 km/h a izolátor v spojení s gimbalom kamery sa postará o neuveriteľne plynulé zábery aj na nerovnom teréne.

Chráňte svoj gimbal

Ak nastavenie gimbalu pevne pripevníte k pohyblivej platforme, akýkoľvek trhavý pohyb spôsobuje enormné zaťaženie motorov a ložísk gimbalu, ktorý sa snaží stabilizovať kameru. Vysokofrekvenčné vibrácie vytvárané pohyblivými časťami, ako sú motory, lopatky rotora alebo vrtule, a nízkofrekvenčné vibrácie sú pohlcované náhlymi zmenami smeru, to všetko pohlcuje drôtový izolátor. Tým sa znižuje namáhanie motorov gimbalu, ktoré teraz musia pracovať len na stabilizáciu zmierneného rozsahu vibrácií, čo zase zvyšuje životnosť vášho gimbalu.

OBSAH BALENIA

Obsah balenia:

  • 4 x Magnetic Suction Cups with Silicone Dust Covers
  • 4 x Small Rosette Arms (90mm)
  • 4 x Large Rosette Arms (150mm)
  • 2 x Safety Belts
  • Gimbal Vibration Isolator
  • Ronin Mounting Plate
  • Multi Angle Ronin Wedge Plate
  • Flight Transport Case

ŠPECIFIKÁCIE

  • maximálna rýchlosť: 200 km/h
  • rozmery výrobku: CM-GMST-01: 66cm x 55,5cm x 41cm
Parametre

Parametre

Výrobca: PROAIM
Kategória: Stabilizátory, Gimbaly

Hlavné parametre

MateriálCNC-obrobený hliník
Zatížení10kg
PRÍSLUŠENSTVO (2)

Batérie / Nabíjačky / Zdroje

SmallRig Mini V Mount Battery Plate 2987

Skladom > 5 ks
bez DPH 18.25 € 21.9 €

SWIT S-7010S V-Mount Battery Plate

3-5 dní
bez DPH 89 € 106.8 €