PreSonus Revelator io24

Kompatibilné zvukové rozhranie USB-C™ s integrovaným spätným mixérom, vstavanými efektmi a režimom Stream Mix na streamovanie, podcasting, tvorbu hudby a ďalšie.

Viac informácií

205.93 € s DPH 171.61 € bez DPH
-+
Dostupnosť
E-shop na sklade 2 ks
Praha 2 ks
Výrobca
Kód tovaru:
APRE0023
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

Kompatibilné zvukové rozhranie USB-C™ s integrovaným spätným mixérom, vstavanými efektmi a režimom Stream Mix na streamovanie, podcasting, tvorbu hudby a ďalšie.

Váš partner od štúdia po streamovanie.

Flexibilný a všestranný Revelator io24 je jediné zvukové rozhranie určené na nahrávanie aj streamovanie. Získajte profesionálne výsledky vďaka mikrofónovým predzosilňovačom PreSonus XMAX-L a vstavanému spracovaniu, vďaka ktorému vynikne váš stream, podcast alebo nahrávka. Intuitívny mixér Revelator io24 umožňuje rýchle a jednoduché pridávanie sprievodných stôp, zvukových efektov alebo rozhovorov cez Skype. Pomocou režimu Stream Mix rýchlo vytvorte skvelý mix pre svoj stream. Či už produkujete svoje najnovšie video na YouTube alebo streamujete svoju hudbu naživo na Facebooku, Revelator io24 je vaším partnerom od štúdia až po stream.

Bezproblémový spätný zvuk, keď ho potrebujete.

Jednoduchý spätný mixér Revelator io24 umožňuje ľahko pridať sprievodné stopy k vášmu živému streamovému vystúpeniu alebo konferenčne zapojiť volajúceho zo Zoom do vášho podcastu. Vďaka dvom vyhradeným stereofónnym kanálom len pre spätný zvuk v systéme MacOS® aj Windows® budete mixovať a nahrávať zvuk z dvoch rôznych aplikácií spolu s oboma kanálmi vášho zariadenia Revelator io24 - všetko naraz. Streamujte a nahrávajte do aplikácie Studio One® (alebo aplikácie podľa vlastného výberu) súčasne!

Režim Stream Mix

Iba Revelator io24 je zvukové rozhranie aj streamovací mixér. Po vybalení z krabice je Revelator io24 skvelo znejúce zvukové rozhranie s výkonným vstavaným DSP (digitálne spracovanie signálu). Keď ste pripravení na streamovanie, zapnite režim Stream Mix - a kliknutím na tlačidlo sa kompletný mix vašich analógových vstupov, spätných kanálov, reverbu a efektov presmeruje priamo do USB, odkiaľ ho môžete jednoducho odoslať do svojho streamovacieho softvéru. Nie je potrebné žiadne zložité smerovanie ani ďalší hardvér.

Skvelý zvuk je jednoduchý.

Vylepšite svoj zvuk pomocou špecializovaného vstavaného spracovania s rovnakými zvukovými vylepšeniami State-Space Modeled ako naše oceňované mixážne pulty StudioLive® Series III. Profesionálne vytvorené predvoľby dajú vyniknúť vášmu hlasu alebo gitare jediným kliknutím.

Osvedčené, profesionálne predzosilňovače.

Viac ako 25 rokov skúseností so štúdiovým dizajnom sa skrýva vo vnútri Revelator io24. Dva mikrofónové predzosilňovače XMAX-L zachytávajú aj tie najzložitejšie hudobné harmónie hladko a prirodzene, bez počuteľného skreslenia, takže vaše mikrofóny budú znieť čo najlepšie. Nástrojové a linkové vstupy vám umožnia pripojiť všetky vaše zariadenia. Možnosť Stereo Link poskytuje ešte väčšiu flexibilitu.

Kamkoľvek vás zvuk zavedie.

Chcete si zobrať zvuk so sebou na koncert alebo ísť mobilne so záznamníkom SD či len s fotoaparátom? Žiadny problém. Stačí si uložiť obľúbené predvoľby na palubu Revelatora a môžete používať jeho predzosilňovače a vlastné nastavenia rovnako ako na počítači. Keďže spracovanie je zabudované v zariadení Revelator io24, budete mať svoje predvoľby všade, kam vás zvuk zavedie.

Diaľkové ovládanie.

Bezdrôtové diaľkové ovládanie prostredníctvom UC Surface pre zariadenia iPadOS®, Windows® a Android™ znamená, že získate dotykové ovládanie všetkých funkcií vášho Revelator io24. Spracovanie a spätné mixovanie slučiek máte na dosah ruky. Stačí pripojiť váš obľúbený tablet k rovnakej sieti ako počítač a môžete začať!

Nahrávanie bez stresu.

Keď máte správne nástroje, každá práca sa dokončí rýchlejšie a ľahšie. Preto sme do zariadenia Revelator io24 zahrnuli meranie vstupov a výstupov vo vysokom rozlíšení, ktoré vám umožní sledovať úrovne vstupov a mixu, keď nahrávate sami.

Monitoring a MIDI

Jednoducho použiteľný mixážny pult Revelator io24 vám tiež umožní rýchlo vytvoriť vlastný monitorovací mix s nulovou latenciou. Nezávislé úrovne pre slúchadlové a hlavné výstupy (plus možnosť Mute pre druhý menovaný výstup) uľahčujú prepínanie medzi mixovaním na štúdiových reproduktoroch a monitorovaním na slúchadlách. Môžete dokonca vytvoriť samostatný mix len pre slúchadlá! Porty MIDI In a Out umožňujú pripojiť kontroléry MIDI a externé hardvérové syntetizátory a bicie automaty.

Parametre

Parametre

Výrobca: Presonus
Kategória: Audio rozhrania
PRÍSLUŠENSTVO (5)

Audio

  • -5 %

SmallRig Mikrofón Forevala U50 USB 3465

Skladom > 5 ks
bez DPH 69.09 € 82.91 €

YAMAHA HPH-100WH

Skladom 1 ks
bez DPH 46 € 55.2 €

NTH-100 Professional Over-Ear Headphones

Skladom 2 ks
bez DPH 149.79 € 179.75 €

SmallRig Forevala U60 USB Microphone 3466

Skladom > 5 ks, Na ceste 4 ks
bez DPH 81.05 € 97.26 €

Káble a konektory

Canare JACK to JACK 6,3mm Black 5,0m

Skladom 5 ks
bez DPH 19 € 22.8 €