NewBlue Titler Pro 7 for EDIUS 11 Upgrade from Titler Pro 7 EE

Pre používateľov programu EDIUS X, ktorí už majú verziu Titler Pro 7EE, ponúka NewBlue Titler Pro 7 vynikajúci upgrade na jeden z najkomplexnejších a najvšestrannejších titulkovacích programov - a to za naozaj dobrú cenu.

Viac informácií

58.8 € s DPH 49 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Pre používateľov programu EDIUS X, ktorí už majú verziu Titler Pro 7EE, ponúka NewBlue Titler Pro 7 vynikajúci upgrade na jeden z najkomplexnejších a najvšestrannejších titulkovacích programov - a to za naozaj dobrú cenu.

Titler Pro 7 je založený na zásadne prepracovanom engine NTX, ktorý ponúka optimalizovaný výkon a veľkú flexibilitu pracovného postupu. Vďaka účinnej kompresii si tituly vyžadujú menej úložného priestoru a sú ešte efektívnejšie. Tu si jasne všimnete skúsenosti amerického výrobcu softvéru NewBlue, ktorý ponúka aj titulkové programy na živé použitie v sektore vysielania.

Inteligentný pracovný postup umožňuje nekomplikované úpravy a zmeny aj na poslednú chvíľu. Vďaka funkciám "Multi-Title-Management" a "Elastic Timeline" možno úpravy a zmeny grafiky v rámci celého projektu vykonať za zlomok času, ktorý by bol inak potrebný.

Elastická časová os: Má sa titul skrátiť alebo predĺžiť? Pomocou aplikácie Titler Pro 7 a niekoľkých kliknutí myšou môžete titul ľahko prispôsobiť požadovanej dĺžke. Intro a outro sekvencie sa automaticky upravia. Tým sa odstránia všetky ďalšie ťažkopádne kroky úprav na časovej osi a titul sa môže okamžite prehrať bez renderovania. Mimochodom, na časovej osi možno vytvárať aj tituly s rôznymi dĺžkami, ale rovnakým dizajnom.

Elastic Timeline Pro:

S programom Titler Pro 7 od spoločnosti NewBlue môžete rýchlo a pohodlne vytvárať profesionálne titulky. K dispozícii je viac ako 500 alebo 700 šablón (Titler Pro7 +500 šablón / Titler Pro 7 Ultimate +700 šablón) vrátane stoviek nových návrhov, ktoré vám pomôžu nájsť optimálny dizajn pre váš aktuálny projekt. Samozrejme, objekty, farby a animácie je možné prispôsobiť a upraviť podľa vašich predstáv.

Viac ako 500/700 šablón, ktoré sa dajú individuálne prispôsobiť:

Intuitívne používateľské rozhranie umožňuje vytvárať aj vlastné návrhy, ktoré môžete kreatívne a jednoducho realizovať pomocou pripravených šablón animácií a efektov. Ale čo ak sa zrazu dlhý dvojitý názov alebo funkčný názov - napríklad v rámci dolnej tretiny - už nezmestí do pozadia pripravenej grafiky? V iných programoch by ste pravdepodobne museli prejsť na menšiu veľkosť písma, čo často pôsobí veľmi neisto. Titler Pro 7 jednoducho škáluje prepojenú grafiku na pozadí na požadovanú veľkosť - nie sú potrebné žiadne ďalšie úpravy a veľkosť písma zostáva rovnaká pre všetky názvy!

Automatické škálovanie:

Nová funkcia rolovania titulkov v programe Titler Pro 7 je ďalším príkladom maximálneho pohodlia a všestrannosti. Funkcia roll title zaujme jednoduchým ovládaním a mimoriadne kvalitným zobrazením bez blikania. Nemusíte prácne počítať trvanie titulku ani spájať niekoľko textových dokumentov. Namiesto toho pohodlne a na základe ponuky navrhnete požadovaný názov rolky. Jednoducho definujete požadovanú šírku stĺpca, zadáte text a určíte požadované trvanie nadpisu. Titler Pro 7 potom vykoná implementáciu za vás.

Rolujúce titulky - jednoducho dokonalé:

Aj vy ste často chceli použiť rôzne štýly v textovom poli, či už ide o veľkosť textu vo farbe alebo iné atribúty? Napríklad by ste mohli v riadku dolnej tretiny zobraziť krstné meno inak ako priezvisko. "Style Breaks" je názov novej formátovacej funkcie programu Titler Pro 7, ktorá to bez problémov umožňuje a zároveň urýchľuje prácu.

Rôzne štýly v jednom riadku? Style Breaks to umožňuje:

V aktuálnej verzii Pro 7 je NewBlue Titler optimálnym riešením pre všetkých redaktorov, ktorí chcú dosiahnuť profesionálny vzhľad v čo najkratšom čase. Mnohé funkcie vrátane prepracovanej funkcie zrušenia a veľkej efektivity pri úprave a prispôsobovaní (pod)titulkov zabezpečujú rýchly pracovný postup a vynikajúci výsledok - a to všetko za atraktívnu cenu aktualizácie!

Parametre

Parametre

Výrobca: NewBlueFX
Kategória: Střih a úprava videa