Manfrotto Nitrotech 608 + 635 Fast Single Leg Carbon

Súčasťou videosystému je videohlava Manfrotto NITROTECH 608 Fluid Video Head a statív 635 Fast Single Tripod z uhlíkových vlákien.

Viac informácií

1 199.04 € s DPH 999.2 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Praha 1 ks, Bratislava skladom do 2 dní
Výrobca
Doprava zdarma pri nákupe tohto produktu
Kód tovaru:
MVK608SNGFC
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

Súčasťou videosystému je videohlava Manfrotto NITROTECH 608 Fluid Video Head a statív 635 Fast Single Tripod z uhlíkových vlákien.

Fluidná videohlava NITROTECH 608 je vybavená najmodernejšou technológiou založenou na dusíkovom piestovom mechanizme, ktorý je vybavený systémom protiváhy umožňujúcim presné ovládanie kamier a príslušenstva s hmotnosťou až 8 kg. Funkcia variabilného plynulého otáčania a nakláňania umožňuje plynulý pohyb bez chvenia. Je tiež vybavený 3/8" konektorom Easy Link s funkciou proti otáčaniu, ktorý umožňuje pripojenie externého monitora alebo iného príslušenstva. Mechanizmus bočného uzamykania posuvnej dosky sa stará o bezpečné, rýchle a jednoduché upevnenie fotoaparátu. Hlava NITROTECH 608 má plochý základný držiak so štandardným 3/8" závitom, ktorý je veľmi univerzálny pre rôzne kombinácie podstavcov (statív, slider a ďalšie).

Statív 635 Fast Single bol vyvinutý s hlavným cieľom uľahčiť a urýchliť natáčanie videa. Synchronizované uzamykacie mechanizmy medzi horným a dolným zámkom umožňujú kameramanom ovládať celú nohu jediným zámkom. Vďaka tomu môžete prácu vykonať v rekordne krátkom čase. Statív poskytuje maximálnu všestrannosť, podporuje používanie širokého výberu hláv a zabezpečuje maximálnu tuhosť. Napriek tomu je veľmi ľahký.

Okrem toho je plne kompatibilný s teleskopickými pozemnými a stredovými rozmetadlami 2 v 1 (predávajú sa ako samostatné príslušenstvo), ktoré sú tiež vybavené mechanizmom na výber 3 uhlov na jednoduché nastavenie. Statív je vybavený špicatými nohami s gumovými presahmi pre pevné uchopenie a prispôsobenie sa akémukoľvek terénu.

Parametre

Parametre

Výrobca: Manfrotto
Kategória: Statívy

Hlavné parametre

MateriálCarbon
TypFluidná hlava
Priemer misky (mm)75
Typ rozperyBez rozpery
Zatížení8kg