Manfrotto ChromaKey FX 4x2.9m Background Kit Green

Súprava Manfrotto Chroma Key FX Background Kit Green obsahuje: Obsahuje tri hliníkové rámy s veľmi rýchlou montážou, jeden klip na kryt Chroma Key Green, štyri závesné klipy, dve napínacie tyče a jednu mäkkú tašku na prenášanie.

Viac informácií

738.96 € s DPH 615.8 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Na ceste 1 ks
Výrobca
Doprava zdarma pri nákupe tohto produktu
Kód tovaru:
MLBG4301KG
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

Súprava Manfrotto Chroma Key FX Background Kit Green obsahuje: Obsahuje tri hliníkové rámy s veľmi rýchlou montážou, jeden klip na kryt Chroma Key Green, štyri závesné klipy, dve napínacie tyče a jednu mäkkú tašku na prenášanie.

Pozadie Chroma Key FX je všetko v jednom prenosné riešenie pozadia Chroma Key od spoločnosti Manfrotto, ktoré je prispôsobené najnáročnejším tvorcom obsahu, kameramanom a filmárom pracujúcim na cestách.

S pôsobivými celkovými rozmermi nastavenia 4 m (13'1") na šírku a 2,9 m (9,5') na výšku a pracovnou plochou pozadia 11,2 m2 (120,5 ft2) (látkový poťah Chroma Key má rozmery 3,9 x 2,8 m) je pozadie Manfrotto Chroma Key FX najväčšou dostupnou opakovane použiteľnou súpravou pozadia Chroma Key všetko v jednom. Vďaka veľkej ploche je ideálne na použitie pri snímaní širokých a nízkych uhlov fotoaparátu, ako aj pohybujúcich sa objektov, ktoré by sa inak ukázali ako nedosiahnuteľné s menšou plochou. Vďaka možnosti opakovaného použitia tejto súpravy je táto súprava neoceniteľným prínosom s návratnosťou investície už po jednom alebo dvoch použitiach v porovnaní so súpravou, ktorá sa nedá opakovane použiť. Táto prenosná súprava pozadia sa rýchlo a bez námahy zbalí do pohodlnej prenosnej tašky s prekvapivo kompaktnými rozmermi v zloženom stave len 103 cm x 30 cm (40,5" x 11,8") a hmotnosťou len 9,8 kg (21,6 lb) je pozadie Chroma Key FX mimoriadne prenosné a ideálne na prácu na mieste.

Pozadie Chroma Key FX sa skladá z troch pevných, ale ľahkých hliníkových rámových častí spojených štyrmi závesmi a môže sa postaviť samostatne zložením vonkajších rámov, čím sa vytvorí efekt obklopenia, alebo sa môže oprieť o stenu, aby sa využila celá šírka systému.

Rámy sú vybavené elastickou šnúrou, ktorá zabezpečuje mimoriadne rýchle zostavenie rámu a zabraňuje tomu, aby sa pri balení súpravy akékoľvek komponenty stratili. Dve priložené napínacie tyče zabezpečujú, že pozadie je napnuté a prakticky bez záhybov, čo umožňuje presnejšie kľúčovanie a skracuje čas postprodukcie. Celá súprava pozadia môže byť pripravená na použitie už za desať minút, čo znamená, že používatelia môžu stráviť menej času stavbou a namiesto toho sa sústrediť na samotné snímanie.

Dodávaná tkanina Chroma Key je vybavená jedinečným a inovatívnym systémom klipov, ktorý umožňuje jej rýchle a jednoduché upevnenie priamo na rám, čím sa vytvorí hladké a bezproblémové pozadie určené na bezproblémové kľúčovanie. Alternatívne zelené a modré látkové poťahy sú k dispozícii samostatne, aby poskytli alternatívny kľúčovací povrch v závislosti od scenára alebo objektu, vďaka čomu je táto neoceniteľná súprava prispôsobiteľná a univerzálna v mnohých rôznych situáciách pri snímaní.

K dispozícii v zelenej a modrej farbe. Jednotlivé kryty sú k dispozícii samostatne pre používateľov, ktorí môžu chcieť prepínať medzi zelenou a modrou farbou Chroma Key.

Parametre

Parametre

Výrobca: Manfrotto
Kategória: Kľúčovanie