Manfrotto ChromaKey FX 4x2.9m Backgr. Cover Green

Obal na pozadie Manfrotto Chroma Key FX Green obsahuje: (rám a puzdro nie sú súčasťou balenia).

Viac informácií

279 € s DPH 232.5 € bez DPH
-+
Dostupnosť
7-14 dní
Výrobca
Doprava zdarma pri nákupe tohto produktu
Kód tovaru:
MLBG4301CG
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

Obal na pozadie Manfrotto Chroma Key FX Green obsahuje: (rám a puzdro nie sú súčasťou balenia).

Chroma Key FX Background je prenosné riešenie Chroma Key Background od spoločnosti Manfrotto všetko v jednom, ktoré je prispôsobené najnáročnejším tvorcom obsahu, kameramanom a filmárom pracujúcim na cestách.

Kryt má rozmery 3,9 x 2,8 m (12,7 x 9,1 stôp) s pôsobivou pracovnou plochou pozadia 11,2 m2 (120,5 stôp2). Pozadie Manfrotto Chroma Key FX je najväčšia dostupná opakovane použiteľná súprava pozadia Chroma Key všetko v jednom. Vďaka veľkej ploche je ideálne na použitie pri snímaní širokých a nízkych uhlov fotoaparátu, ako aj pohybujúcich sa objektov, ktoré by sa inak ukázali ako nedosiahnuteľné s menšou plochou. Možnosť opakovaného použitia tejto súpravy z nej robí neoceniteľný prínos s návratnosťou investície už po jednom alebo dvoch použitiach v porovnaní so zostavou, ktorá sa nedá opakovane použiť.

Tkanina Chroma Key je vybavená jedinečným a inovatívnym systémom klipov, ktorý umožňuje rýchle a jednoduché upevnenie priamo na rám, čím sa vytvorí hladké a bezproblémové pozadie určené na bezproblémové kľúčovanie. Alternatívne zelené a modré látkové poťahy sú k dispozícii samostatne, aby poskytli alternatívny kľúčovací povrch v závislosti od scenára alebo objektu, vďaka čomu je táto neoceniteľná súprava prispôsobiteľná a univerzálna v mnohých rôznych situáciách pri snímaní.

K dispozícii v zelenej a modrej farbe. Jednotlivé kryty sú k dispozícii samostatne pre používateľov, ktorí môžu chcieť prepínať medzi zelenou a modrou farbou Chroma Key.

Parametre

Parametre

Výrobca: Manfrotto
Kategória: Kľúčovanie