Manfrotto 500 fluid video head & 755CX3 CF single

Presná a spoľahlivá hlava v kombinácii s ľahkým, ale robustným statívom tvoria dokonalý set. Videohlava v tejto súprave je najkompaktnejšia v našom úspešnom rade Bridging Technology™.

Viac informácií

642.96 € s DPH 535.8 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Praha skladom do 2 dní, Bratislava 2 ks
Výrobca
Doprava zdarma pri nákupe tohto produktu
Kód tovaru:
MVH500AH,755CX3
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

Presná a spoľahlivá hlava v kombinácii s ľahkým, ale robustným statívom tvoria dokonalý set. Videohlava v tejto súprave je najkompaktnejšia v našom úspešnom rade Bridging Technology™.

Videohlava Fluid 500 s plochou základňou obsahuje posuvnú dosku na mimoriadne jednoduché rýchle nastavenie a upevnenie kamery, vďaka čomu je dostatočne kompaktná a ľahko sa zmestí do kufra. Kým fluidné kazety vytvárajú plynulé pohyby otáčania a nakláňania (PAN a TILT). Bočný uzamykací mechanizmus umožňuje rýchle zacvaknutie fotoaparátu a posuvnej dosky z hornej časti hlavy namiesto toho, aby sa fotoaparát musel zasúvať zozadu.

Hlava má robustné protizávažie s hmotnosťou 2,4 kg a unesie až 5 kg. 3/8" konektor Easy Link umožňuje jednoduché pripojenie príslušenstva, napríklad pripojenie externého monitora. Plochá základňa je ideálna na pripojenie rôznych podpier.

O podporu videohlavy sa stará statív - trojsekčný karbónový statív, ktorý je kompaktný a ľahký. Dômyselná konštrukcia je vybavená stredovým stĺpikom s integrovanou vodováhou a vodováhou. Umožňuje vyrovnať fotoaparát bez toho, aby ste museli dodatočne nastavovať každú nohu statívu. Pre ešte rýchlejšie nastavenie oceníte šikovné voliče uhla nôh, ktoré poskytujú prednastavený uhol nôh. Kombinácia ľahkej konštrukcie, rýchleho nastavenia a špeciálnych pomôcok na vyrovnávanie z neho robí dokonalý statív, či už ho používate v interiéri alebo exteriéri. Statív sa tiež jednoducho a ľahko skladá a balí do polstrovaného puzdra, ktoré je súčasťou sady.

Parametre

Parametre

Výrobca: Manfrotto
Kategória: Statívy

Hlavné parametre

MateriálCarbon
TypFluidná hlava
Typ rozperyBez rozpery
Zatížení5kg