Lumantek Softvér LIVE CG + H/W vložka CG (typ prekrytia DSK)

ez-DSK umožňuje jednoduchú aplikáciu titulkov, obrázkov, sekvencií, videí a widgetov na váš video program.
Pripojte ez-DSK k počítaču (OS Windows) cez USB 3.0 a odošlite všetku svoju grafiku vytvorenú pomocou nášho špecializovaného CG softvéru "ez-CGER"

Viac informácií

2 149 € s DPH 1 790.83 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 26. 07.
Na odoslanie 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu ČLÁNKY

Popis produktu

ez-DSK umožňuje jednoduchú aplikáciu titulkov, obrázkov, sekvencií, videí a widgetov na váš video program.
Pripojte ez-DSK k počítaču (OS Windows) cez USB 3.0 a odošlite všetku svoju grafiku vytvorenú pomocou nášho špecializovaného CG softvéru "ez-CGER"

Kľúčové vlastnosti ez-DSK

Funkcie, ktoré má ez-DSK, sú tým, čo poháňa tento generátor CG. Zariadenie ez-DSK vám poskytuje nulové oneskorenie prostredníctvom internej aplikácie Fill & Key overlay. Má tiež mechanizmus Fail Safe, ktorý zabraňuje katastrofickým katastrofám pri vysielaní. Vaše videosignály budú zároveň pomocou ez-DSK pretaktované.

Fail Safe

Cíťte sa bezpečne s mechanizmom Fail Safe systému ez-DSK. Aj pri vypnutom napájaní bude vaše vysielanie pokračovať (1 výstupný port SDI), takže sa nemusíte obávať jeho poruchy počas živého vysielania.

Nulové oneskorenie

Zariadenie ez-DSK prekrýva CG cez váš videoprenos interným spracovaním Key & Fill. Poskytuje vám nulové oneskorenie vášho vysielania. Okrem toho nie je potrebné vynakladať ďalší port vášho prepínača.

Distribútor a konvertor

K dispozícii sú 4 výstupné porty SDI, 1 výstupný port HDMI a 1 výstupný port slučky SDI. K zariadeniu ez-DSK môžete pridať viacero monitorov bez potreby distribútora. (Alebo prevodník SDI na HDMI).

Bezplatný softvér CG

Všetky produkty Lumantek CG sa dodávajú so špeciálnym softvérom CG, "ez-CGER" Tento softvér má jednoduché používateľské rozhranie, ktoré sa dá ľahko naučiť. V okamihu sa z vás stane profesionál.
ez-DSK

Vstupné porty

Video:
1 x SDI

Počítačová grafika:
1 x USB 3.0
ez-DSK

Výstupné porty

Video:
1 x SDI (Loop Out)
4 x SDI (1 port má mechanizmus "Fail Safe")
1 x HDMI

Použite podrobnosti na svoj počítač CG

Nie je jednoduché vložiť CG do vášho videa, ak samozrejme nie ste profesionál v tejto oblasti, ktorý používa často drahé a sofistikované aplikácie. ez-DSK a ez-CGER (softvér) vám umožnia jednoducho aplikovať detaily do vášho videa. Používateľské rozhranie programu ez-CGER má najčastejšie používané rozhrania programov a jeho funkcie si budete môcť osvojiť pomerne rýchlo. Jedinečnou funkciou ez-DSK je, že nepotrebujete Fill & Key ako bežné CG zariadenia. Všetko, čo potrebujete, je počítač s rozhraním USB 3.0 a vy video vo formáte SDI.

*Musia byť splnené systémové požiadavky.

ČLÁNKY

Parametre

Parametre

Výrobca: Lumantek
Kategória: Príslušenstvo

Blog a novinky

Dátum: 16. 02. 2024, Kategória: Blog

Novinka: Lumantek

Teraz ponúkame výrobky kórejskej značky Lumantek vrátane veľmi praktických prevodníkov HDMI/SDI s integrovaným LCD displejom, kompaktných…