K&F DJI Mini 4 Pro UV Filter, MCUV Protection Filter

UV filter pre Mini 4 Pro zabraňuje účinku UV žiarenia na obraz a chráni objektív DJI Mini 4 Pro pred prachom a škrabancami. Každý filter vyrobený z dovážaného optického skla AGC, bez vplyvu na kvalitu obrazu, zabezpečuje obnovenie skutočnej farby obrazu. Viacvrstvový filter maximálne znižuje odlesky a záblesky, je vodotesný, odolný proti poškriabaniu, prachu…

Viac informácií

21 € s DPH 17.5 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

UV filter pre Mini 4 Pro zabraňuje účinku UV žiarenia na obraz a chráni objektív DJI Mini 4 Pro pred prachom a škrabancami. Každý filter vyrobený z dovážaného optického skla AGC, bez vplyvu na kvalitu obrazu, zabezpečuje obnovenie skutočnej farby obrazu. Viacvrstvový filter maximálne znižuje odlesky a záblesky, je vodotesný, odolný proti poškriabaniu, prachu a oleju, chráni objektív mini 4 pro pred všadeprítomnými vplyvmi.

  • * 【Ochrana objektívu a prevencia UV žiarenia】 UV filter pre Mini 4 Pro zabraňuje účinku UV žiarenia na obraz a chráni objektív DJI Mini 4 Pro pred prachom a škrabancami.
  • * 【Dovážané optické sklo AGC】Každý filter vyrobený z dovážaného optického skla AGC, bez vplyvu na kvalitu obrazu, zabezpečuje obnovenie skutočnej farby obrazu.
  • * 【28 viacvrstvových povlakov】Viacvrstvový filter s maximálnou redukciou odleskov a zábleskov, vodotesný, odolný proti poškriabaniu, prachu a oleju, ktorý chráni váš objektív mini 4 pro pred všadeprítomnými vplyvmi.
  • * 【Bezpečný gimbal】Extra odolný ľahký rám z leteckej hliníkovej zliatiny, ktorý zabezpečuje veľkú odolnosť a stabilné používanie počas dlhého letu, neovplyvní kalibráciu gimbalu a vyváženie dronu Mini 4 Pro.
  • * 【Balenie obsahuje】1x UV filter Mini 4 Pro. Každý filter sa dodáva s robustným puzdrom na filter.
1
1
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraUV Filtr
Typ filtraMCUV
BajonetDJI Mini 4 Pro
Formát filtraDJI Mini 4 Pro
PRÍSLUŠENSTVO (2)

Príslušenstvo pre: DJI Mini 4 Pro (DJI RC-N2) (2)

DJI Mini 4 Pro (DJI RC-N2)

  • Doprava zdarma
DJI Mini 4 Pro je náš zatiaľ najpokročilejší dron s minikamerou. Je vybavený výkonnými
799 €
Na odoslanie 1 ks

DJI Mini 4 Pro (DJI RC 2)

  • Doprava zdarma
Dron, 48Mpix kamera (rozlíšenie 4K), dolet až 18 km, horizontálna rýchlosť až 16
999 €
Na odoslanie 1 ks
VHODNÉ PRE (2)