K&F Magnetic Black Mist 1/2 Filter for DJI Osmo Pocket 3, Black Diffusion Creative Mist Cinematic Effect Filters

Difúzny 1/2 filter Osmo Pocket 3 Black. Tento čierny difúzny 1/2 filter pomáha redukovať svetlá a znižovať odlesky, vďaka čomu pokožka vyzerá hladšie a dodáva tónu hmlistejší a jemnejší vzhľad. Filter 1/2 dokáže realizovať zjavný efekt zahmleného filmu, ktorý zobrazuje efekt zasneného filmu, odporúčaný v podmienkach svetelného a tieňového kontrastného prostredia.…

Viac informácií

22.1 € s DPH 18.42 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Na ceste > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Difúzny 1/2 filter Osmo Pocket 3 Black. Tento čierny difúzny 1/2 filter pomáha redukovať svetlá a znižovať odlesky, vďaka čomu pokožka vyzerá hladšie a dodáva tónu hmlistejší a jemnejší vzhľad. Filter 1/2 dokáže realizovať zjavný efekt zahmleného filmu, ktorý zobrazuje efekt zasneného filmu, odporúčaný v podmienkach svetelného a tieňového kontrastného prostredia. Je to nástroj na vytvorenie nápadu na portrétnu fotografiu, nahrávanie videí a vlogov.

  • * 【Osmo Pocket 3 Black Diffusion 1/2 Filter】Tento čierny difúzny 1/2 filter pomáha redukovať svetlá a znižovať odlesky, vďaka čomu pleť vyzerá hladšie a tón pôsobí hmlistejšie a jemnejšie. Filter 1/2 dokáže realizovať zjavný efekt zahmleného filmu, ktorý zobrazuje efekt zasneného filmu, odporúča sa v podmienkach svetelného a tieňového kontrastného prostredia. Je to nástroj na vytvorenie nápadu na portrétnu fotografiu, nahrávanie videí a vlogov.
  • * 【Top optické sklo 】Každý filter vyrobený z dovážaného optického skla AGC, bez vplyvu na kvalitu obrazu, zabezpečuje obnovenie skutočnej farby obrazu.
  • * 【28 Viacvrstvové povlaky】Dvojstranné sklo prijalo viacvrstvový povlak, ktorý pomáha odpudzovať vodu, prach, mastnotu a zabraňuje poškriabaniu. Ľahko sa čistí a udržiava a chráni objektív Osmo Pocket 3 pred všadeprítomnými vplyvmi. Čierna farba prispôsobená povrchu rámu filtra na minimalizáciu odrazov a zníženie vplyvu na obraz.
  • * 【Magnetická inštalácia】Vďaka magnetickému systému možno filter veľmi rýchlo a jednoducho nainštalovať na objektív Osmo Pocket 3.
  • * 【Balenie obsahuje】1x čierny difúzny 1/2 filter pre DJI Osmo Pocket 3. Každý filter sa dodáva s robustným puzdrom na filter.
 
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraBlack Mist
BajonetDJI Osmo Pocket 3
Formát filtraDJI Osmo Pocket 3
PRÍSLUŠENSTVO (2)

Príslušenstvo pre: DJI Osmo Pocket 3 (2)

DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo

  • Doprava zdarma
Úplne nový fotoaparát Pocket 3 je vybavený výkonným 1" snímačom CMOS, ktorý vám umožní
674 €
Na ceste 1 ks

DJI Osmo Pocket 3

  • Doprava zdarma
Úplne nový fotoaparát Pocket 3 je vybavený výkonným 1" snímačom CMOS, ktorý vám umožní
535 €
Na ceste 1 ks
VHODNÉ PRE (1)