K&F Concept Magnetický VND filter pre DJI Osmo Pocket 3

Súprava špeciálne navrhnutá pre DJI Osmo Pocket 3 obsahuje 1x filter VND2-32, 1x robustné puzdro na filter, 1x ochranný kryt obrazovky pre DJI Osmo Pocket 3. Filter K&F Concept Variable ND2-32 ponúka redukciu svetla o 1-5 stupňov s nekonečnou rotáciou, pričom je ideálny pre čiastočne zamračené a svetlé scény, znižuje množstvo svetla dopadajúceho na film…

Viac informácií

28 € s DPH 23.33 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Na ceste > 5 ks - 26.07.2024
Popis produktu

Popis produktu

Súprava špeciálne navrhnutá pre DJI Osmo Pocket 3 obsahuje 1x filter VND2-32, 1x robustné puzdro na filter, 1x ochranný kryt obrazovky pre DJI Osmo Pocket 3. Filter K&F Concept Variable ND2-32 ponúka redukciu svetla o 1-5 stupňov s nekonečnou rotáciou, pričom je ideálny pre čiastočne zamračené a svetlé scény, znižuje množstvo svetla dopadajúceho na film bez vplyvu na farbu.

  • * 【Osmo Pocket 3 VND Filtre】 Špeciálne navrhnutá pre DJI Osmo Pocket 3, sada obsahuje 1x filter VND2-32, 1x robustné puzdro na filter, 1x ochranný kryt obrazovky pre DJI Osmo Pocket 3
  • * 【Variabilný filter ND2-32】K&F Concept Variabilný filter ND2-32 ponúka redukciu svetla o 1-5 stupňov s nekonečnou rotáciou, je ideálny pre čiastočne zamračené a svetlé scény, znižuje množstvo svetla dopadajúceho na film bez ovplyvnenia farieb.
  • * 【Magnetický dizajn rámu】Ultra tenký dizajn, hrúbka len 2,0 mm, tenší ako originálne filtre DJI, zapínanie a vypínanie nemá vplyv na objektív gimbalu a zámerne zvýšený magnetizmus neovplyvňuje jeho iniciačnú rutinu.
  • * 【Viacnásobne potiahnuté optické sklo】ND filter je vyrobený z optického skla a rámu z hliníkovej zliatiny s 28 vrstvami nano povlaku, minimalizuje odrazy a odlesky od samotného filtra, ponúka vám čistý HD obraz; Vlastnosti: Vodotesný, odolný voči nečistotám a poškriabaniu.
  • * 【Bezpečné pripevnenie】Magnetická konštrukcia pripevnenia zaručuje, že filter zostane pevne pripevnený k objektívu. Ľahko sa inštalujú a odstraňujú a dodávajú sa s kompaktným puzdrom, ktoré sa ľahko prepravuje a skladuje.
1
 
1
 
1
 
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraVND
BajonetDJI Osmo Pocket 3
Formát filtraDJI Osmo Pocket 3