K&F Concept ND8-ND2000 Nano-X variabilný ND filter s viacnásobne odolnou vrstvou (72 mm)

Tento ND8-ND2000 Nano-X variabilný ND filter od spoločnosti KF Concept je 72 mm variabilný filter s neutrálnou hustotou, ktorý poskytuje nastaviteľnú redukciu svetla od 3 do 11 stupňov. Rovnomerne stmavuje celú plochu obrazu, čo umožňuje zhotoviť fotografiu s nižšou rýchlosťou uzávierky…

Viac informácií

48 € s DPH 40 € bez DPH
-+
Osobné prevzatie: zajtra od 09:00
Odošleme: zajtra
Skladom 2 ks
Bratislava 2 ks, Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Tento ND8-ND2000 Nano-X variabilný ND filter od spoločnosti KF Concept je 72 mm variabilný filter s neutrálnou hustotou, ktorý poskytuje nastaviteľnú redukciu svetla od 3 do 11 stupňov. Rovnomerne stmavuje celú plochu obrazu, čo umožňuje zhotoviť fotografiu s nižšou rýchlosťou uzávierky alebo širšou clonou, než je bežne potrebné. Zníženie rýchlosti uzávierky zvyšuje expozíciu, čo umožňuje zvýšiť rozmazanie obrazu na zdôraznenie pohybu, ako napríklad pri snímaní tečúcej vody. Prípadne pri zvýšení clony poskytuje jemnejšiu kontrolu nad hĺbkou ostrosti, čo je užitočné pri snahe izolovať objekt alebo zvýšiť bokeh. Tento nastaviteľný filter je obzvlášť užitočný pri snímaní krajiny a vo veľmi jasných svetelných podmienkach a možno ho použiť na snímanie fotografií aj videozáznamov.

Variabilnýfilter s neutrálnou hustotou3-11 stupňov
Tento variabilný filter s neutrálnou hustotou ND8-ND2000 má rozsah filtračného faktora od 0,9 do 3,3 a poskytuje redukciu expozície od 3 do 11 stupňov. Môže pomôcť pridať rozmazanie pohybu a znížiť hĺbku ostrosti pri snímaní statických snímok a vybrať správnu snímkovú frekvenciu pri snímaní videa.

Japonské optické sklo
Filter je vyrobený z japonského optického skla AGC pre rovnakú vysokú úroveň kvality obrazu ako objektív, na ktorom je použitý.

Viacnásobne odolná, vodeodolná vrstva
Predný aj zadný povrch tohto filtra sú vybavené viacnásobne odolnou vrstvou, ktorá odpudzuje prach a nečistoty a chráni pred jemnými odreninami. Povrchová úprava je tiež vodotesná a odolná voči olejom, takže sa ľahko používa a udržiava v čistote aj v náročných podmienkach.

24-vrstvový multicoating
Filter z optického skla je vybavený celkovo 24 vrstvami multicoatingu pre optimálnu priepustnosť svetla a sýtosť farieb bez farebného posunu.

Filtračný krúžok z hliníkovej zliatiny leteckej triedy
Mimoriadne ľahký CNC opracovaný filtračný krúžok má hrúbku len 7,5 mm a je vybavený stupnicou hustoty pre jednoduché použitie.

Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraVariable ND
Formát filtra72mm
PRÍSLUŠENSTVO (7)

Príslušenstvo, klietky tašky, karty

K&F Concept taška pre filtre

ŠPECIÁLNA AKCIA
Skladom 2 ks
bez DPH 11.79 € 14.15 €

Objektívy a Filtre

K&F CONCEPT Čistiace pero, dvojitý hrot a mäkká kefka

Skladom 3 ks
bez DPH 9.08 € 10.9 €

K&F Concept Čistiaca súprava 3v1

Skladom 4 ks
bez DPH 15.9 € 19.08 €

K&F Concept Lens/Eyeglasses Cleaning Wipes 50 PCS Pre-Moistened

Skladom 3 ks
bez DPH 11.81 € 14.17 €

K&F Concept 5ks Súprava čistiacich utierok z mikrovlákna

Skladom 1 ks
bez DPH 5.45 € 6.53 €

K&F Concept Silicone Air blower

Skladom 1 ks
bez DPH 9.99 € 11.99 €