K&F Concept Objektívový adaptér MFT(M4/3) Camera Mount: LM-M4/3

Využite plný potenciál svojho fotoaparátu Micro Four Thirds (M4/3) s adaptérom Leica M Mount na objektív MFT. Tento adaptér umožňuje bezproblémovú integráciu objektívov s bajonetom Leica M s telami fotoaparátov Micro Four Thirds, čím rozširuje kompatibilitu vašich objektívov. Tento adaptér je kompatibilný so širokou škálou fotoaparátov Micro Four Thirds vrátane…

Viac informácií

33.1 € s DPH 27.58 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 17. 07.
Na odoslanie 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Využite plný potenciál svojho fotoaparátu Micro Four Thirds (M4/3) s adaptérom Leica M Mount na objektív MFT. Tento adaptér umožňuje bezproblémovú integráciu objektívov s bajonetom Leica M s telami fotoaparátov Micro Four Thirds, čím rozširuje kompatibilitu vašich objektívov. Tento adaptér je kompatibilný so širokou škálou fotoaparátov Micro Four Thirds vrátane fotoaparátov Panasonic Lumix a Olympus PEN a OM-D a je navrhnutý pre optimálnu stabilitu a presnosť. Odolná konštrukcia vyrobená z mosadze a hliníka zaručuje dlhodobý výkon. Manuálne ovládanie umožňuje zaostrenie na nekonečno, čím poskytuje flexibilitu pri fotografovaní. V prípade ťažších stredoformátových objektívov sa odporúča použiť teleobjektív a statív na dosiahnutie optimálnej rovnováhy. Pozdvihnite svoje fotografické zážitky s týmto všestranným adaptérom na objektívy.

  • * Povoľuje použitie objektívov s bajonetom Leica M na tele fotoaparátu s bajonetom Micro 4 3 MFT.
  • * Kompatibilný s fotoaparátom Micro Four Thirds (M4/3) zahŕňa: G1, GH1, GF1, G10, G2, GH2, GF2, G3, GF3, GX1, GF5, G5, GH3, GF6, G6, GX7, GX80/GX85/GX7 Mark II, GM1, GH4, GM5, GF7, G7, GX8, G85/G80, DC-GH5, DC-G9; Olympus PEN E-P1, E-P2, E-PL1, E-PL1s, E-PL2, E-P3, E-PL3, E-PM1, E-PL5, E-PM2, E-P5, E-PL6, E-PL7, PEN-F, E-PL8; Olympus OM-D E-M5, E-M1, E-M10, E-M5 II, E-M10 Mark II, E-M1 Mark II, videokamera JVC GY-LS300 S35 mm, DJI Zenmuse X5, Kodak Pixpro S-1, Blackmagic Pocket Cinema Camera atď.
  • * Vyrobené z mosadze a hliníka. Stabilná, presná a odolná konštrukcia. Manuálne ovládanie. povolené nekonečné zaostrovanie.
  • * V prípade ťažkých stredoformátových objektívov odporúčame používať s teleobjektívom a statívom, aby sa pri snímaní vyvážila jeho hmotnosť.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Adaptéry