K&F Concept Sada 4 filtrov pre DJI Osmo Action 4

Sada ND filtrov K&F Concept pre Osmo Action 4 obsahuje filtre ND8&PL, ND16&PL, ND32&PL a ND64&PL, ktoré spomaľujú rýchlosť uzávierky o 3/4/5/6 f-stupňov a znižujú expozíciu bez chromatickej aberácie. Tieto filtre sú vyrobené z vysokokvalitného japonského skla AGC s 28-vrstvovou nanopovrchovou úpravou, sú vodotesné, odolné proti poškriabaniu,…

Viac informácií

49.6 € s DPH 41.33 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 16. 07.
Na odoslanie 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu ČLÁNKY

Popis produktu

Sada ND filtrov K&F Concept pre Osmo Action 4 obsahuje filtre ND8&PL, ND16&PL, ND32&PL a ND64&PL, ktoré spomaľujú rýchlosť uzávierky o 3/4/5/6 f-stupňov a znižujú expozíciu bez chromatickej aberácie. Tieto filtre sú vyrobené z vysokokvalitného japonského skla AGC s 28-vrstvovou nanopovrchovou úpravou, sú vodotesné, odolné proti poškriabaniu, plesniam a olejom, čo zaručuje vysoké rozlíšenie snímok. Ultraľahké filtre s rámom zo zliatiny leteckého hliníka vážia každý len 0,5 g, čo zaručuje, že nemajú vplyv na výkon fotoaparátu, a ich začiernený povrch minimalizuje odrazy. Rýchloupínacia konštrukcia umožňuje jednoduchú montáž a poskytuje robustné a pevné uchytenie pre kardanové kľúče.

  • * 【Sada ND filtrov pre Osmo Action 4】 Táto sada filtrov K&F Concept, špeciálne navrhnutá pre Osmo Action 4, obsahuje 4 kusy filtrov ND8&PL+ND16&PL+ND32&PL+ND64&PL a spomaľuje rýchlosť uzávierky o 3/4/5/6 f-stopov, znižuje expozíciu bez chromatickej aberácie, spĺňa vaše celodenné potreby.
  • * 【Viacnásobná povrchová úprava】Filtre DJI Osmo Action 4 ND sú vyrobené z vysokokvalitného japonského skla AGC s 28-vrstvovou nanopovrchovou úpravou na zníženie odrazov, sú vodotesné, odolné proti poškriabaniu, plesniam a olejom, čo zaručuje vysoké rozlíšenie snímok.
  • * 【Ultralight ND filtre】Rámik filtra K&F Concept je vyrobený zo zliatiny leteckého hliníka, každý filter váži len 0,5 g, neovplyvňuje výkon kamery.
  • * 【Čierny povrch】Povrch ND filtrov pre akčné kamery je natretý čiernou farbou, aby sa minimalizovali odrazy a znížil vplyv na obraz.
  • * 【Rýchly uvoľňovací dizajn】Jednoduchá montáž, dobre sa hodí pre gimbal, je robustný a pevný.

ČLÁNKY

Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Blog a novinky

Dátum: 06. 03. 2024, Kategória: Blog

Nové magnetické/prísavné držiaky SmallRig

Na sklade nové kombinované sacie/magnetické držiaky SmallRig na upevnenie akčných kamier (a iného vybavenia) na vozidlá alebo iné kovové konštrukcie…