K&F Concept filter CPL pre DJI Osmo Action 4

Vylepšite svoje vonkajšie videozáznamy pomocou filtra CPL K&F Concept pre kameru Osmo Action 4. Tento kruhový polarizačný filter účinne redukuje nežiaduce odlesky a odrazy od nekovových povrchov a poskytuje vysokokvalitné zábery so zvýšenou intenzitou modrej oblohy. Precízne vyrobený filter je vybavený vysokokvalitným japonským sklom AGC s 28-vrstvovou…

Viac informácií

22 € s DPH 18.33 € bez DPH
-+
Osobné prevzatie do 90 minút
Odošleme: zajtra
Skladom 1 ks
Bratislava 1 ks, Praha 5 ks, Budapest 1 ks
Popis produktu ČLÁNKY

Popis produktu

Vylepšite svoje vonkajšie videozáznamy pomocou filtra CPL K&F Concept pre kameru Osmo Action 4. Tento kruhový polarizačný filter účinne redukuje nežiaduce odlesky a odrazy od nekovových povrchov a poskytuje vysokokvalitné zábery so zvýšenou intenzitou modrej oblohy. Precízne vyrobený filter je vybavený vysokokvalitným japonským sklom AGC s 28-vrstvovou nanopovrchovou úpravou na zníženie odrazov, vodotesnosť, odolnosť proti poškriabaniu a ochranu proti plesniam a oleju. Ultraľahký rám zo zliatiny leteckého hliníka zabezpečuje hmotnosť iba 0,5 g, čím sa zachováva optimálny výkon fotoaparátu. Začiernený povrch minimalizuje odrazy pre vynikajúci obrazový dojem a rýchloupínací dizajn umožňuje jednoduchú montáž, vďaka čomu je ideálny na použitie s gimbalom. Pozdvihnite svoju videografiu vďaka tomuto nevyhnutnému príslušenstvu pre kameru DJI Osmo Action 4.

  • * 【Funkcia CPL filtra】Funkcia CPL filtra K&F Concept pre Osmo Action 4 zabraňuje nežiaducemu oslneniu od nekovových, reflexných povrchov pri snímaní v exteriéri, znižuje oslnenie. Zvyšuje intenzitu modrej farby oblohy; znižuje oslnenie.
  • * 【Viacnásobná povrchová úprava】Vyrobený z vysokokvalitného japonského skla AGC s 28 vrstvami nanopovrchu na zníženie odrazov, odolný voči vode, poškriabaniu, plesniam a olejom, aby sa zabezpečili snímky s vysokým rozlíšením.
  • * 【Ultralight Filter】Rám filtra DJI Osmo Action 4 CPL je vyrobený zo zliatiny leteckého hliníka, filter váži len 0,5 g, neovplyvňuje výkon kamery.
  • * 【Čierny povrch】Povrch filtra DJI Osmo Action 4 CPL je natretý čiernou farbou, aby sa minimalizovali odrazy a znížil vplyv na obraz.
  • * 【Rýchly uvoľňovací dizajn】Jednoduchá montáž, dobre sa hodí pre gimbal, je robustný a pevný.

ČLÁNKY

Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Blog a novinky

Dátum: 06. 03. 2024, Kategória: Blog

Nové magnetické/prísavné držiaky SmallRig

Na sklade nové kombinované sacie/magnetické držiaky SmallRig na upevnenie akčných kamier (a iného vybavenia) na vozidlá alebo iné kovové konštrukcie…