K&F Concept 67mm Variable ND Filter ND8-ND128 (3-16 Stop)

K&F Concept 67mm variabilný ND filter ND8-ND128 (3-16 stupňov) HD hydrofóbny VND filter pre objektív fotoaparátu bez kríža X

Viac informácií

68.51 € s DPH 57.1 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 31. 03.
Na odoslanie 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

K&F Concept 67mm variabilný ND filter ND8-ND128 (3-16 stupňov) HD hydrofóbny VND filter pre objektív fotoaparátu bez kríža X


  • * 【Dovezené sklo AGC】Variabilný nd filter vyrobený dovozom skla AGC, prvotriedny filtračný materiál vyvažujúci farebné batérie, bez farebného odliatku a bez vplyvu na čistotu a ostrosť obrazu.
    * 【Self-Lock Frame, No 'X' cross】Rozlúčte sa s krížikom "X" na snímkach, K&F Concept využíva špičkovú technológiu na dokonalé zabránenie bežnému problému "X" variabilného nd filtra na širokouhlých a teleobjektívoch.
    * 【NANOTEC】Optickí inžinieri spoločnosti K&F Concept vyvinuli viacvrstvové nanometrové vrstvy (spolu 37), ktoré sú odolné voči vode, poškriabaniu a odleskom, chránia cenený objektív a prezentujú vysokokvalitné fotografie.
    * 【Ultra tenký rámik zabraňujúci vinetácii】7,4 mm Ultra tenký rámik s konštrukciou, ktorá sa maximálne vyhýba širokouhlej vinetácii (podporuje 37 mm ohniskovú vzdialenosť bez vinetácie). Nekĺzavý dizajn CNC pomáha filter ľahko inštalovať a vyberať.
    * 【POZNÁMKA】Táto súprava filtrov je kompatibilná so všetkými 67 mm objektívmi. Pred objednaním si overte veľkosť závitu objektívu vášho fotoaparátu. Pred číslom je vždy uvedený symbol "ø" (priemer). V prípade 67 mm nd filtra by mala byť veľkosť krytky/objímky objektívu 72 mm.

Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraVariable ND
BajonetND
Formát filtra67mm