K&F 82MM XV40 Nano-X Variable/Fader ND Filter, ND8~ND128, W/O Black Cross

Dosiahnite optimálnu kvalitu obrazu pomocou variabilného ND filtra K&F Concept. Tento prvotriedny filtračný materiál, vyrobený z dovážaného skla AGC, zaručuje vyváženie farieb, čistotu a ostrosť bez farebných odtieňov. Rozlúčte sa s obávaným problémom kríža "X" vďaka pokročilej technológii, ktorá ho eliminuje, a to aj pri širokouhlých a teleobjektívoch.…

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: -41%
113.2 € 66.74 € s DPH 55.62 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Dosiahnite optimálnu kvalitu obrazu pomocou variabilného ND filtra K&F Concept. Tento prvotriedny filtračný materiál, vyrobený z dovážaného skla AGC, zaručuje vyváženie farieb, čistotu a ostrosť bez farebných odtieňov. Rozlúčte sa s obávaným problémom kríža "X" vďaka pokročilej technológii, ktorá ho eliminuje, a to aj pri širokouhlých a teleobjektívoch. Vďaka 40 vrstvám viacvrstvových nanometrových vrstiev je tento filter vodotesný, odolný proti poškriabaniu a odleskom, čím ponúka prvotriednu ochranu objektívu a vynikajúcu kvalitu fotografií. Mimoriadne tenký 7,4 mm rámik zabraňuje širokouhlej vinetácii (podporuje 40 mm ohniskovú vzdialenosť bez vinetácie) a vďaka CNC protišmykovej konštrukcii je inštalácia a demontáž hračka. Kompatibilný s 82 mm objektívmi; pred objednaním si overte veľkosť závitu objektívu vášho fotoaparátu (pred ktorým je symbol "ø") a v prípade 82 mm ND filtra sa uistite, že veľkosť krytky/krytky objektívu je 86 mm.

  • * 【Dovezené sklo AGC】Variabilný nd filter vyrobený dovozom skla AGC, prvotriedny filtračný materiál vyvažujúci farebné batérie, bez farebného odliatku a bez vplyvu na čistotu a ostrosť obrazu.
  • * 【Self-Lock Frame, No 'X' cross】Rozlúčte sa s krížikom "X" na snímkach, K&F Concept využíva špičkovú technológiu na dokonalé zabránenie bežnému problému "X" variabilného nd filtra na širokouhlých objektívoch a teleobjektívoch.
  • * 【NANOTEC】Optickí inžinieri spoločnosti K&F Concept vyvinuli viacvrstvové nanometrové vrstvy (spolu 40), ktoré sú odolné voči vode, poškriabaniu a odleskom, chránia cenený objektív a prezentujú vysokokvalitné fotografie.
  • * 【Ultra tenký rámik zabraňujúci vinetácii】7,4 mm Ultra tenký rámik s konštrukciou, ktorá sa maximálne vyhýba širokouhlej vinetácii (podporuje ohniskovú vzdialenosť 40 mm bez vinetácie). Nekĺzavý dizajn CNC pomáha filter ľahko inštalovať a vyberať.
  • * 【POZNÁMKA】Táto súprava filtrov je kompatibilná so všetkými 82 mm objektívmi. Pred objednaním si overte veľkosť závitu objektívu vášho fotoaparátu. Číslu vždy predchádza symbol "ø" (priemer). V prípade 82 mm nd filtra by mala byť veľkosť krytky/objímky objektívu 86 mm.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre