K&F TPU Lens Cap for 67mm Adjustable ND filter, COC Material

Krytka filtra objektívu K&F Concept TPU je prémiové príslušenstvo určené na ochranu vášho cenného variabilného ND filtra. Je vyrobená z vysokokvalitného materiálu TPU, je odolná voči škvrnám a ľahko sa čistí, čím zaručuje, že váš filter zostane v najlepšom stave. Táto krytka objektívu ponúka pohodlnú a bezproblémovú inštaláciu, priamo sa nasadzuje na filter…

Viac informácií

15.84 € s DPH 13.2 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Krytka filtra objektívu K&F Concept TPU je prémiové príslušenstvo určené na ochranu vášho cenného variabilného ND filtra. Je vyrobená z vysokokvalitného materiálu TPU, je odolná voči škvrnám a ľahko sa čistí, čím zaručuje, že váš filter zostane v najlepšom stave. Táto krytka objektívu ponúka pohodlnú a bezproblémovú inštaláciu, priamo sa nasadzuje na filter bez potreby skrutkovania, čo uľahčuje jej nasadzovanie a snímanie. Jeho mäkký materiál TPU poskytuje nielen vynikajúcu odolnosť proti poškriabaniu, ale účinne zabraňuje aj náhodným pádom, pričom nepoškodzuje rám filtra ani sklo filtra. Je nevyhnutné poznamenať, že tento kryt objektívu filtra je kompatibilný špeciálne s variabilnými ND filtrami K&F Concept a nemusí fungovať s variabilnými ND filtrami iných značiek. Pred objednaním je dôležité potvrdiť veľkosť vášho variabilného ND filtra, pretože táto 67 mm krytka filtra je prispôsobená pre 67 mm variabilné ND filtre. Upozorňujeme, že táto krytka nie je vhodná na použitie s UV filtrami, CPL filtrami, pevnými ND filtrami, čiernymi difúznymi filtrami, magnetickými filtrami alebo priamo na objektíve. Vylepšite si ochranu filtrov pomocou tejto špeciálnej krytky objektívu od spoločnosti K&F Concept.

  • * 【Preuime Material】Vyrobené z materiálu TPU , odolné voči škvrnám, nie je ľahké ich zašpiniť, ľahko sa prenášajú a čistia.
  • * 【Pohodlný】Priamo sa inštaluje na filter , nie je potrebné ho skrutkovať, rýchlo ho sňať, chráni filter objektívu zo všetkých strán.
  • * 【Odolný proti poškriabaniu a proti pádu 】Mäkký materiál TPU, profesionálnejší na ochranu proti pádu, neškodný pre rám filtra a sklo filtra.
  • * 【Použitie】Tento kryt filtra sa hodí len pre variabilný filter K&F Concept, nemôže byť kompatibilný s variabilným filtrom iných značiek.
  • * 【Poznámka】Táto krytka filtra je vhodná len pre variabilný nd filter , nemohla byť použitá na uv filter, cpl filter, pevný nd filter, čierny difúzny filter, magnetický filter a priamo na objektív, pred objednaním krytky filtra, potvrďte svoju veľkosť variabilného nd fitler, 67mm krytka filtra sa hodí len na 67mm variabilný nd.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Krytky na objektiv

Hlavné parametre

Rozmer krytky na objektiv67mm