K&F Concept 52mm variabilný ND filter ND2-ND400 (9 stupňov)

K&F Concept 52mm variabilný ND filter ND2-ND400 (9 stupňov) Filter pre objektív Vodotesný filter odolný voči poškriabaniu zo série Nano-X

Viac informácií

60.6 € s DPH 50.5 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

K&F Concept 52mm variabilný ND filter ND2-ND400 (9 stupňov) Filter pre objektív Vodotesný filter odolný voči poškriabaniu zo série Nano-X

  • Dizajn putteru na nastavenie 9 stupňov - Variabilný ND filter K&F Concept, navrhnutý s putterom, možno nastaviť v rozsahu 9 stupňov od ND2 do ND400. Každá zastávka je vyznačená na ráme, ktorý sa dá pohodlne otáčať o 360° na nastavenie zastávky a použiť na viacero scén.
  • Konštrukcia z optického skla pre čistotu - Tento ND filter je vyrobený zo špičkového optického skla japonskej výroby, ktoré účinne znižuje odrazy od samotného filtra a odlesky, čím zabezpečuje vysokú kvalitu obrazu a nijako neovplyvňuje vaše snímky.
  • Povrchová úprava Nanotec - Obe sklenené strany ND filtra K&F Concept sú viacnásobne potiahnuté najmodernejšou technológiou povrchovej úpravy Nanotec, takže filtre sú vodotesné, odolné voči oleju a poškriabaniu, čím chránia objektív vášho fotoaparátu pri fotografovaní v exteriéri.
  • V prípade filtra navrhnutého s ultraširokouhlým dizajnom je ultra tenký rám len 7,4 mm, podporuje 16 mm teleobjektív a širokouhlý objektív bez vinetácie, v dôsledku rozdielu v type objektívu a ohniskovej vzdialenosti sa tak tento filter môže stretnúť s tmavým "X" krížom, nie je to problém kvality, môže zmiznúť prostredníctvom otáčania filtra.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraVariable ND
BajonetND
Formát filtra52mm