52mm Black Mist 1/4 and ND2-ND32 (1-5 Stop) Variable ND Lens Filter 2 in 1 with 28 Multi-Layer Coatings - Nano X Series

52mm čierny hmlový 1/4 a ND2-ND32 (1-5 stupňov) variabilný ND filter 2 v 1 s 28 viacvrstvovými vrstvami - séria Nano X

Viac informácií

79.99 € s DPH 66.66 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

52mm čierny hmlový 1/4 a ND2-ND32 (1-5 stupňov) variabilný ND filter 2 v 1 s 28 viacvrstvovými vrstvami - séria Nano X

* 【VND & čierny difúzny filter1/4 Funkcia 2 v 1】Jeden filter má funkcie ND & balck difúzneho filtra 1/4 efektu, nielenže môže regulovať množstvo svetla vstupujúceho do objektívu prostredníctvom nastavenia (1-5 stupňov ), ale tiež vytvára filmový efekt snov pre fotografie a video.

* 【Nie je na snímkach kríž "X" 】Nie je na snímkach kríž "X", spoločnosť K&F využíva technológiu samočinného uzamknutia rámu, aby sa zabránilo tomuto bežnému problému pri širokouhlých objektívoch a variabilných ND filtroch. Rám CNC bez preklzu pomáha hladko inštalovať a vyberať filter.

* 【Dovoz japonského skla AGC】Vyrobený z profesionálneho optického skla, čierny difúzny 1/4 filter si zachováva štandardnú 84 % priepustnosť. Technológia obojstranného leštenia zabezpečuje obraz v rozlíšení HD a ostrosť aj na širokouhlom objektíve.

* 【28 viacvrstvových povlakov】Tento multifukčný filter s obojstrannými viacvrstvovými povlakmi (spolu 28 vrstiev) účinne znižuje odraz pochádzajúci zo samotného filtra, hydrofóbny, odolný proti poškriabaniu , odolný proti oleju, ľahko sa čistí.

* 【Poznámka】Tento filter je kompatibilný so všetkými 49 mm objektívmi. Pred objednaním si overte veľkosť závitu vášho fotoaparátu (zvyčajne je vyznačená niekde na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu). Číslu vždy predchádza symbol "ø" (priemer)

Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraVND
Formát filtra52mm