K&F Concept 52mm Magnetic Variable ND8-ND128(3-7 Stop)

K&F Concept 52mm magnetické variabilné filtre ND8-ND128(3-7 stupňov) - Nano-X

Viac informácií

81.13 € s DPH 67.61 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 03. 04.
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

K&F Concept 52mm magnetické variabilné filtre ND8-ND128(3-7 stupňov) - Nano-X

* 【1 Second Install & Swap】Tento variabilný filter ND8-ND128 s magnetickou technológiou najprv nainštalujte krúžok adaptéra filtra na objektív, filter sa môže adsorbovať za 1 sekundu, rýchlejšia inštalácia ako tradičný závitový filter (6 s).
* 【Nie je čierny "X"】K&F Concept využíva špičkovú technológiu (samosvornosť rámu), aby sa zabránilo bežnému krížu "X" na širokouhlom objektíve a teleobjektíve
* 【28 viacvrstvových vrstiev】Obe strany skla s nanometrovou vrstvou (spolu 28 vrstiev) sú vodotesné, odolné proti poškriabaniu a proti odleskom, čo účinne chráni objektív fotoaparátu.
* 【Magnetické adaptérové krúžky】Adaptérový krúžok má závit na naskrutkovanie na objektív. Magnetické filtre ND8-ND128 sa zapájajú magnetickým spôsobom. Magnetické adaptérové krúžky sú vhodné aj pre iné magnetické filtre, ako napríklad magnetický CPL, magnetický ND8, magnetický čierny opar a magnetický ND1000 od spoločnosti K&F Concept.
* 【Poznámka】Pred objednaním si overte veľkosť závitu objektívu vášho fotoaparátu. Veľkosť závitu vášho fotoaparátu bude vyznačená niekde na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu. Toto číslo je vždy doplnené symbolom "Φ" (priemer).

Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraVariable ND
BajonetND
Formát filtra52mm