K&F 77MM XC16 Nano-X B270 CPL Filter, HD, Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

Polarizačný filter je vyrobený z najlepšieho japonského optického skla s takmer nulovým skreslením svetla. Vyznačuje sa najvyššou úrovňou filtračnej funkcie, ktorá účinne eliminuje škodlivé odrazové svetlo.

Viac informácií

70.9 € s DPH 59.08 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Polarizačný filter je vyrobený z najlepšieho japonského optického skla s takmer nulovým skreslením svetla. Vyznačuje sa najvyššou úrovňou filtračnej funkcie, ktorá účinne eliminuje škodlivé odrazové svetlo.

  • * 【Premiová kvalita skla】Polarizačný filter je vyrobený z najlepšieho japonského optického skla s takmer nulovým skreslením svetla. Vyznačuje sa najvyššou úrovňou filtračnej funkcie, ktorá účinne eliminuje škodlivé odrazové svetlo.
  • * 【Dvojitá povrchová úprava】Prijatá 28-vrstvová viacnásobne odolná technológia dvojitej povrchovej úpravy, zelená povrchová úprava pomáha účinne znižovať odrazivosť povrchu filtra a duchov a zároveň robí filter odolným proti poškriabaniu, vode, oleju a prachu.
  • * 【Kruhová polarizácia 】Efektívne filtruje škodlivé odrazy na nekovových povrchoch, ako je voda a sklo, Otočením filtra dosiahnete správnu požadovanú mieru filtrácie. S CPL,môžete urobiť oblohu modrejšou, listy zelenšími, znížiť alebo odstrániť odrazy a výsledný obraz je jasnejší.
  • * 【Ultra tenký a ľahký】Super tenký a ľahký hliníkový rám, maximálne znižuje vplyv svetla a účinne zabraňuje tmavému rohu pri širokouhlom snímaní.
  • * 【Pre všetky 77 mm objektívy】Kompatibilný so všetkými hlavnými značkami objektívov, ako sú Canon, Nikon, Sony, Fuji, Leica, Panasonic a všetky ostatné značky, ktoré majú závit s priemerom 77 mm.
K&F Concept Nano-X Sereis Circular Polarizers Filter with 28 Multi-Layer Coatings for Camera Lens
Kruhový polarizačný filter K&F Concept Nano-X Sereis s 28 viacvrstvovými vrstvami pre objektívy fotoaparátov
- Polarizátory poskytujú zlepšenie farieb a kontrastu. Odrazené svetlo sa často prejavuje ako belavý odlesk, ktorý z obrazu vyplavuje farby. Polarizačný filter tento problém odstraňuje tým, že vytvára hlbokú, dramaticky modrú oblohu. Odstraňuje aj odlesky z nekovových povrchov, ako sú okná a voda. Sýtosť farieb vo všeobecnosti, najmä v exteriéri, sa dá výrazne zlepšiť. Predstavte si ho ako slnečné okuliare pre fotoaparát.
- Kruhový polarizátor má rovnaký účinok ako polarizátor a používa sa vo fotoaparátoch so systémami merania s rozdelením lúča, ktoré sa bežne nachádzajú v zrkadlovkách s automatickým zaostrovaním (pre väčšinu 35 mm fotoaparátov s automatickým zaostrovaním si pozrite návod na použitie fotoaparátu).
- Oblasť oblohy najúčinnejšie polarizovaná pomocou kruhového polarizátora: Ukážte ukazovákom na slnko. S palcom vystretým v pravom uhle (90°) ho otočte okolo osi ukazováka. Ukáže na pás najtmavšej modrej od horizontu po horizont.
K&F Concept Variable ND2-400 Filter
Filter function
Funkcia filtra
- Polarizačné filtre poskytujú zlepšenie farieb a kontrastu. Najmä v exteriéri sa dá výrazne zlepšiť. Predstavte si ho ako slnečné okuliare pre váš fotoaparát
- Odstraňuje aj odlesky z nekovových povrchov, ako sú okná a voda. Často sa používa pri fotografovaní bielych oblakov a modrej oblohy.
Digital Multi-Layer Coatings
Digitálne viacvrstvové povlaky
- Polarizačný filter K&F má 28 viacvrstvových vrstiev (MRC), ktoré pomáhajú odpudzovať vodu, prach, olej a odolnosť proti poškriabaniu a zároveň zabraňujú vzniku duchov.
Dovážané sklo AGC
- Tieto filtre sú vybavené viacvrstvovými nanometrovými vrstvami skla, ktoré znižujú možnosť odrazu svetla od okraja.
Low Profile Frame
Nízkoprofilový rám
- Ultratenké rámy filtrov, ktoré pomáhajú predchádzať vinetácii na superširokouhlých objektívoch, sú navrhnuté aj na uchytenie krytky objektívu.
Rám CNC s protišmykovými hranami
- Tieto filtre sú vybavené rovným vrúbkovaným okrajom na protišmykové, jednoduché nasadenie a vybratie.
POZNÁMKA: Tento filter je kompatibilný iba so všetkými objektívmi rovnakej veľkosti. Pred objednaním si overte veľkosť závitu objektívu vášho fotoaparátu. Tomuto číslu vždy predchádza symbol "∅ " (priemer)
K&F Concept Nano-X Sereis Circular Polarizers Filter
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraCPL
Formát filtra77mm