K&F 95MM XC16 Nano-X B270 CPL Filter, HD, Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

XC15 95mm CPL filter 28 vrstiev Super tenký kruhový polarizačný filter Viacvrstvový polarizačný filter MRC Séria NANO-X

Viac informácií

97.35 € s DPH 81.12 € bez DPH
-+
Dostupnosť
na požiadanie
Popis produktu

Popis produktu

XC15 95mm CPL filter 28 vrstiev Super tenký kruhový polarizačný filter Viacvrstvový polarizačný filter MRC Séria NANO-X

* 【Premiová kvalita skla】Polarizačný filter je vyrobený z najlepšieho japonského optického skla s takmer nulovým skreslením svetla. Vyznačuje sa najvyššou úrovňou filtračnej funkcie, ktorá účinne eliminuje škodlivé odrazové svetlo.
* 【Dvojitá povrchová úprava】Prijatá 28-vrstvová viacnásobne odolná technológia dvojitej povrchovej úpravy, zelená povrchová úprava pomáha účinne znižovať odrazivosť povrchu filtra a duchov a zároveň robí filter odolným proti poškriabaniu, vode, oleju a prachu.
* 【Kruhová polarizácia 】Efektívne filtruje škodlivé odrazy na nekovových povrchoch, ako je voda a sklo, Otočením filtra dosiahnete správnu požadovanú mieru filtrácie. S CPL,môžete urobiť oblohu modrejšou, listy zelenšími, znížiť alebo odstrániť odrazy a výsledný obraz je jasnejší.
* 【Ultra tenký a ľahký】Super tenký a ľahký hliníkový rám, maximálne znižuje vplyv svetla a účinne zabraňuje tmavému rohu pri širokouhlom snímaní.
* 【Pre všetky 95 mm objektívy】Kompatibilný so všetkými hlavnými značkami objektívov, ako sú Canon, Nikon, Sony, Fuji, Leica, Panasonic a všetky ostatné značky, ktoré majú závit s priemerom 95 mm.

Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre