K&F 67MM, 3pcs Professional Lens Filter Kit(ND8+ND64+ND1000)+ Filter Pouch+3pcs*Cleaning Cloth

Sada pevných ND filtrov K&F Concept ponúka fotografom univerzálne riešenie pre rôzne scenáre fotografovania. Vďaka výberu troch filtrov, vrátane ND8 (3 stupne), ND64 (6 stupňov) a ND1000 (10 stupňov), táto sada vyhovuje potrebám portrétov, krajiny, dlhej expozície a premenlivého osvetlenia. Tieto filtre, vyrobené z vysokokvalitného japonského optického…

Viac informácií

61.12 € s DPH 50.93 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Sada pevných ND filtrov K&F Concept ponúka fotografom univerzálne riešenie pre rôzne scenáre fotografovania. Vďaka výberu troch filtrov, vrátane ND8 (3 stupne), ND64 (6 stupňov) a ND1000 (10 stupňov), táto sada vyhovuje potrebám portrétov, krajiny, dlhej expozície a premenlivého osvetlenia. Tieto filtre, vyrobené z vysokokvalitného japonského optického skla s obojstranným leštením, poskytujú vynikajúcu ostrosť obrazu a zároveň minimalizujú rozptýlené svetlo a odrazy vďaka oxidovanému pieskovanému povrchu. 24-vrstvová nanopovrchová úprava zabezpečuje farebnú neutralitu, znižuje odrazy objektívu a poskytuje vodotesnosť a odolnosť voči olejom, čím eliminuje vrhanie farieb a robí z neho základný nástroj na fotografovanie krajiny. Konštrukcia rámu s lichobežníkovým vzorom CNC zvyšuje rotačné trenie, čím zjednodušuje inštaláciu a demontáž. Pre väčšie pohodlie súprava obsahuje vodotesné puzdro so samostatnou priehradkou, ktoré zabraňuje poškriabaniu filtra, a tri jednotlivé vákuovo balené čistiace utierky, ktoré sú prenosné a ľahko sa udržiavajú. Táto súprava typu "všetko v jednom" je vhodným spoločníkom fotografa na cesty pri rozmanitých scénach snímania.

  • * 【Sada pevných ND filtrov】Sada pevných ND filtrov K&F Concept s pevným ND8 (3 stupne), pevným ND64 (6 stupňov) a pevným ND1000 (10 stupňov) je vhodná na portréty, krajiny, dlhé expozičné časy a fotografie pri premenlivom osvetlení. Spolu s praktickým puzdrom a užitočnými čistiacimi handričkami je táto súprava ND filtrov univerzálnym a pohodlným riešením pre fotografov, ktorí cestujú na viaceré miesta fotografovania.
  • * 【Vysokokvalitné japonské optické sklo】Všetky tieto tri pevné filtre s neutrálnou hustotou sú vyrobené z vysokokvalitného japonského optického skla s obojstranným leštením, ktoré zabezpečuje vynikajúcu ostrosť obrazu, oxidované pieskovaním, aby sa zabránilo rozptýlenému svetlu a znížili sa odrazy.
  • * 【Farebná neutralita】Vysokokvalitné optické sklo z Japonska s 24-vrstvovou nanopovrchovou úpravou zabezpečuje neutrálne vyváženie farieb, redukciu odrazov v objektíve, odolnosť voči vode, oleju, odstránenie duchov. Žiadne farebné odliatky. Vďaka týmto výhodám je súprava filtrov nevyhnutnou súčasťou fotografovania krajiny.
  • * 【CNC lichobežníkový rám】Povrch rámu zrkadla je navrhnutý s lichobežníkovým vzorom CNC, ktorý zvyšuje trenie pri otáčaní a je vhodný na inštaláciu a demontáž.
  • * 【Priložené čistiace utierky a puzdro】Pouzdro, ktoré je súčasťou tejto súpravy, je kompaktné a prenosné, je vyrobené z nepremokavého materiálu a jeho nezávislá konštrukcia s priehradkami zabraňuje poškriabaniu filtra. Tri kusy čistiacich utierok sú z jedného vákuového balenia, prenosné a čisté.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre