K&F 62MM, 3pcs Professional Lens Filter Kit(ND8+ND64+ND1000)+ Filter Pouch+3pcs*Cleaning Cloth

Pozdvihnite svoju fotografiu vďaka súprave pevných ND filtrov K&F Concept, ktorá predstavuje všestrannú súpravu troch vysokokvalitných filtrov z japonského optického skla - ND8 (3 stupne), ND64 (6 stupňov) a ND1000 (10 stupňov). Či už zachytávate úžasné krajiny, pôsobivé portréty alebo experimentujete s fotografovaním s dlhou expozíciou, táto súprava ponúka…

Viac informácií

56.59 € s DPH 47.16 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 05. 12.
Na odoslanie 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Pozdvihnite svoju fotografiu vďaka súprave pevných ND filtrov K&F Concept, ktorá predstavuje všestrannú súpravu troch vysokokvalitných filtrov z japonského optického skla - ND8 (3 stupne), ND64 (6 stupňov) a ND1000 (10 stupňov). Či už zachytávate úžasné krajiny, pôsobivé portréty alebo experimentujete s fotografovaním s dlhou expozíciou, táto súprava ponúka dokonalú filtráciu pre každý scenár. Filtre sú starostlivo navrhnuté s obojstranným leštením, aby sa zachovala výnimočná ostrosť obrazu a zároveň sa minimalizovalo rozptýlené svetlo a nežiaduce odrazy. Ich 24-vrstvová nanopovrchová úprava zaručuje farebnú neutralitu, znižuje odrazy a poskytuje ochranu proti vode, oleju a duchom, čím zabezpečuje, že vaše zábery budú živé a bez farebných odtieňov. Vďaka užívateľsky prívetivému lichobežníkovému vzoru rámu CNC a priloženému vodotesnému puzdru s jednotlivými priehradkami a prenosnými čistiacimi handričkami je táto komplexná súprava nevyhnutným nástrojom pre fotografov na cestách.

  • * 【Sada pevných ND filtrov】Sada pevných ND filtrov K&F Concept s pevným ND8 (3 stupne), pevným ND64 (6 stupňov) a pevným ND1000 (10 stupňov) je vhodná na portréty, krajiny, dlhé expozičné časy a fotografie pri premenlivom osvetlení. Spolu s praktickým puzdrom a užitočnými čistiacimi handričkami je táto súprava ND filtrov univerzálnym a pohodlným riešením pre fotografov, ktorí cestujú na viaceré miesta fotografovania.
  • * 【Vysokokvalitné japonské optické sklo】Všetky tieto tri pevné filtre s neutrálnou hustotou sú vyrobené z vysokokvalitného japonského optického skla s obojstranným leštením, ktoré zabezpečuje vynikajúcu ostrosť obrazu, oxidované pieskovaním, aby sa zabránilo rozptýlenému svetlu a znížili sa odrazy.
  • * 【Farebná neutralita】Vysokokvalitné optické sklo z Japonska s 24-vrstvovou nanopovrchovou úpravou zabezpečuje neutrálne vyváženie farieb, redukciu odrazov v objektíve, odolnosť voči vode, oleju, odstránenie duchov. Žiadne farebné odliatky. Vďaka týmto výhodám je súprava filtrov nevyhnutnou súčasťou fotografovania krajiny.
  • * 【CNC lichobežníkový rám】Povrch rámu zrkadla je navrhnutý s lichobežníkovým vzorom CNC, ktorý zvyšuje trenie pri otáčaní a je vhodný na inštaláciu a demontáž.
  • * 【Priložené čistiace utierky a puzdro】Pouzdro, ktoré je súčasťou tejto súpravy, je kompaktné a prenosné, je vyrobené z nepremokavého materiálu a jeho nezávislá konštrukcia s priehradkami zabraňuje poškriabaniu filtra. Tri kusy čistiacich utierok sú z jedného vákuového balenia, prenosné a čisté.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre