K&F 67mm 2pcs Professional Lens Filter Kit (MCUV/CPL) + Filter Pouch+Lens Cap+3pcs*Cleaning Cloth

67 mm UV filtre pre fotoaparát + polarizačné filtre pre objektív + sada krytov objektívu, 3 ks čistiacich utierok a puzdro na filter, K&F Concept Nano K Series

Viac informácií

50.93 € s DPH 42.44 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

67 mm UV filtre pre fotoaparát + polarizačné filtre pre objektív + sada krytov objektívu, 3 ks čistiacich utierok a puzdro na filter, K&F Concept Nano K Series

* 【Sada filtrov pre fotografov začiatočníkov】 Táto séria K&F Concept Nano K obsahuje súpravu UV filtra pre fotoaparát + polarizačný filter + krytku objektívu, 3 ks čistiacich utierok a puzdro na filter, ktoré sú medzi fotografmi najčastejšie používanými položkami.
* 【Optické sklo s nanopovrchovou úpravou】Vyrobené z prvotriednych japonských materiálov a posilnené 18 vrstvami povlaku zvyšujúceho priepustnosť, tento filter pre fotoaparát UV + polarizačný objektív minimalizuje odrazy na svojom povrchu a nemá žiadny vplyv na kvalitu obrazu.
* 【Ochrana objektívu fotoaparátu pred UV žiarením】Zmierňuje modrý odtieň UV žiarenia a vylučuje rušivé UV žiarenie na CCD, čím zlepšuje čistotu a farebný efekt Chráni citlivý objektív pred poškriabaním, pieskom, prachom a šmuhami počas používania.
* 【Polarizačný filter】Polarizačný filter v tejto súprave selektívne umožňuje určitý smer svetelných vibrácií, aby sa eliminoval alebo oslabil silný odraz nekovových povrchov, zvýšila sa sýtosť farieb a zmiernila sa svetelná škvrna.
* 【Krytka objektívu】Krytka objektívu so stredovým štipcom chráni objektív pred poškriabaním, odtlačkami prstov a prachom a nečistotami, keď sa objektív nepoužíva.

Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraMCUV+CPL
Formát filtra67mm