K&F 58MM Nano-X Black Mist Filter 1/4

8 mm čierny hmlový filter 1/4 Filter špeciálnych efektov Ultra-čierny viacvrstvový filter s vodotesným povrchom odolným proti poškriabaniu a antireflexným filtrom série Nano-X

Viac informácií

43.63 € s DPH 36.35 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

8 mm čierny hmlový filter 1/4 Filter špeciálnych efektov Ultra-čierny viacvrstvový filter s vodotesným povrchom odolným proti poškriabaniu a antireflexným filtrom série Nano-X

* 【Profesionálny filter pre portrétnu fotografiu】 Tento čierny jemný 1/4 filter K&F Concept by mohol zjemniť vrásky, pehy a póry na pokožke tváre, čím by sa stala jemnejšou, plnšou a nádhernejšou. Efekt zahmleného filmu možno lepšie realizovať, čím sa zobrazí zasnený filmový efekt. Na zabezpečenie kvality obrazu s ultravysokým rozlíšením sa používa dvojitý proces leštenia, ktorý zabezpečuje vysoké rozlíšenie v rámci ohniskovej vzdialenosti 550 mm. opätovné použitie pri snímaní videa. fotografická výbava na valentínske snímanie.
* 【28 Viacvrstvové povlaky】 Po optickom brúsení je sklenený filter potiahnutý high-tech filmom. vodotesný, odolný proti poškriabaniu a oleju. Má vlastnosti tvrdého škrabania bez akéhokoľvek vplyvu na kvalitu obrazu. Dokonca aj keď je znečistený kvapkami vody alebo oleja, ktoré sa dajú ľahko odstrániť a vyčistiť.
* 【Dovozné optické sklo AGC】 Difúzny filter K&F Concept black cine Vyrobený z japonského vysoko presného optického skla, duálne viacnásobné vrstvy pre extra transparentnosť na 84 % Priepustnosť, účinne znižuje odraz hladkého povrchu, žiadne vinetácie a tiene.
* 【Ultra tenký rám】 S hliníkom leteckej kvality, šírka rámu meria len 3,3 mm, ultra tenký rám bez tmavých rohov a vinetácie na širokouhlom a dlhom ohnisku objektívu. Systém CNC zabezpečuje vynikajúce zakrivenie rámu, extra trenie a protišmykové vlastnosti.
* 【Poznámka】Tento čierny mäkký 1/4 filter je kompatibilný so všetkými 58 mm objektívmi. Pred objednaním si overte veľkosť závitu objektívu vášho fotoaparátu. Veľkosť závitu vášho fotoaparátu bude vyznačená niekde na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu. Tomuto číslu vždy predchádza symbol "ø" (priemer).

Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre