K&F 360° Rotation Magic Arm with Double Ball Heads

Magické rameno má dvojhlavý 1/4" otvor pre skrutku a polohovateľnú skrutku Arri, ktorá dokáže zariadenie lepšie zafixovať a zabrániť jeho posunu počas inštalácie. Kamery, svetlá, mikrofóny, monitory a iné zariadenia možno kedykoľvek nainštalovať a účinne tak zabrániť ich uvoľneniu. Dvojité hlavy magického ramena podporujú voľné otáčanie vo viacerých uhloch.…

Viac informácií

17.7 € s DPH 14.75 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 17. 07.
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Magické rameno má dvojhlavý 1/4" otvor pre skrutku a polohovateľnú skrutku Arri, ktorá dokáže zariadenie lepšie zafixovať a zabrániť jeho posunu počas inštalácie. Kamery, svetlá, mikrofóny, monitory a iné zariadenia možno kedykoľvek nainštalovať a účinne tak zabrániť ich uvoľneniu. Dvojité hlavy magického ramena podporujú voľné otáčanie vo viacerých uhloch. Či už ide o prekladanie alebo otáčanie, možno ho ľahko dokončiť, čo vám poskytuje viac možností uhlov snímania.

  • * Magické rameno má dvojhlavý 1/4" otvor pre skrutku a polohovateľnú skrutku Arri, ktorá dokáže zariadenie lepšie zafixovať a zabrániť jeho posunu počas inštalácie. Kamery, svetlá, mikrofóny, monitory a iné zariadenia možno kedykoľvek nainštalovať, aby sa účinne zabránilo ich uvoľneniu
  • * Dvojité hlavy magického ramena podporujú voľné otáčanie vo viacerých uhloch. Či už ide o prekladanie alebo otáčanie, možno ho ľahko dokončiť, čo vám poskytne viac možností uhlov snímania.
  • * Dvojitá hlava ramena Magic arm používa gumové podložky. Poskytuje správne tlmenie pri otáčaní. Počas procesu snímania, či už dolaďujete uhol alebo rýchlo otáčate, môžete pocítiť zážitok z hladkej a stabilnej prevádzky.
  • * Drážkovaný uzamykací diel kľúča, pohodlné a bezproblémové uzamykanie
1
1
1
1
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Magic arm - ramená