K&F Multi-functional Super Clamp

Multifunkčná super svorka K&F. Maximálny priemer čeľustí super svorky je 60 mm, čo umožňuje jednoduché upevnenie predmetov rôznych veľkostí, ako sú zábradlia, stolové dosky, svetelné stojany, okrúhle rúry, konáre atď. Svorka má tiež veľký počet 1/4" otvorov na skrutky, ktoré sú navrhnuté tak, aby uľahčili použitie s rôznymi adaptérmi a magickými ramenami…

Viac informácií

16 € s DPH 13.33 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 25. 07.
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Multifunkčná super svorka K&F. Maximálny priemer čeľustí super svorky je 60 mm, čo umožňuje jednoduché upevnenie predmetov rôznych veľkostí, ako sú zábradlia, stolové dosky, svetelné stojany, okrúhle rúry, konáre atď. Svorka má tiež veľký počet 1/4" otvorov na skrutky, ktoré sú navrhnuté tak, aby uľahčili použitie s rôznymi adaptérmi a magickými ramenami na dosiahnutie rôznych kreatívnych funkcií a uhlov snímania, ktoré spĺňajú vaše potreby pre rôzne scény snímania.

  • * Maximálny priemer čeľustí super svorky je 60 mm, čo umožňuje jednoduché upevnenie predmetov rôznych veľkostí, ako sú zábradlia, stolové dosky, svetelné stojany, okrúhle rúry, konáre atď.
  • * Svorka má tiež veľký počet 1/4" otvorov na skrutky navrhnutých na uľahčenie používania s rôznymi adaptérmi a magickými ramenami na dosiahnutie rôznych kreatívnych funkcií a uhlov snímania, ktoré spĺňajú vaše potreby pri rôznych scénach snímania.
  • * Vďaka uzamykacej časti s drážkovaným kľúčom je uzamykanie jednoduché a bez námahy.
  • * Vo vnútri sa nachádzajú protišmykové gumové podložky, ktoré možno pevnejšie zovrieť, aby zariadenie nespadlo.
  • * Výrobok váži len 125 g, vďaka čomu ho môžete ľahko prenášať a zaznamenávať každý okamih svojho života kedykoľvek a kdekoľvek.
1
1
1
1
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Komponenty pre Rigy