DJI Avata 2 Fly More Combo (tri batérie)

DJI Avata 2 prináša adrenalínový zážitok z FPV dronu s vylepšeným zobrazovaním, bezpečnosťou a výdržou batérie. Posuňte zážitok do nových výšin spojením Avata 2 s novými DJI Goggles 3 a DJI RC Motion 3! Obsahuje súpravu príslušenstva Fly More Combo (v porovnaní so súpravou "Single Battery" obsahuje aj jeden dvojcestný nabíjací rozbočovač, dve batérie…

Viac informácií

1 199 € s DPH 999.17 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Na ceste 1 ks

Zobraziť všetko príslušenstvo

Popis produktu ČLÁNKY

Popis produktu

DJI Avata 2 prináša adrenalínový zážitok z FPV dronu s vylepšeným zobrazovaním, bezpečnosťou a výdržou batérie. Posuňte zážitok do nových výšin spojením Avata 2 s novými DJI Goggles 3 a DJI RC Motion 3! Obsahuje súpravu príslušenstva Fly More Combo (v porovnaní so súpravou "Single Battery" obsahuje aj jeden dvojcestný nabíjací rozbočovač, dve batérie - teda spolu tri - a tašku na rameno). V predaji od 11.4.2024.

Obsahuje

 • 1x dron DJI Avata 2
 • 1x ovládač DJI RC Motion 3
 • 1x popruh pre ovládač DJI RC Motion 3
 • 1x okuliare DJI Goggles 3
 • 1x penový chránič DJI Goggles 3
 • 1x prídavný penový chránič čela DJI Goggles 3
 • 1x šošovky s dioptrickou korekciou -2,0D (pár) pre DJI Goggles 3
 • 1x USB-C OTG kábel
 • 3x inteligentná letová batéria
 • 2x vrtule (pár)
 • 8x skrutka vrtule
 • 1x skrutkovač
 • 1x chránič stabilizátora
 • 1x kábel USB-C/USB-C PD
 • 1x nabíjací rozbočovač
 • 1x taška cez rameno

Zábery s ultravysokým rozlíšením 4K
Vytvárajte úchvatné vizuálne efekty vďaka kamere Avata 2 s uhlom záberu 155° FOV a jej schopnosti rýchlo približovať a odďaľovať objekty. Aj začiatočníci sa môžu rýchlo naučiť vytvárať akrobatické zábery, ako aj zachytávať rýchlo sa pohybujúce, dynamické zábery v nízkych výškach, ktoré iné drony nedokážu. Avata 2 ponúka možnosti ultraširokého (155°), širokého a normálneho uhla záberu.

obrazový snímač 1/1,3"
Vylepšený 1/1,3" 12 Mpx obrazový snímač so stabilizáciou Gyroflow rozširuje dynamický rozsah a efektívnejšie zvláda podmienky slabého osvetlenia, čo vám umožní robiť vynikajúce zábery pri každom lete.

video HDR v rozlíšení 4K/60 fps
Vďaka rozlíšeniu 4K a snímkovej frekvencii 60 fps dokáže videovýstup HDR modelu Avata 2 zachytiť dynamiku rýchleho letu. V okuliaroch môžete nastaviť úroveň ostrosti a redukciu šumu na presnejšie vyladenie videa. Zachyťte bohaté detaily vo svetlách a tieňoch a rozšírte svoje možnosti postprodukcie pomocou 10-bitového režimu D-Log M so širokým dynamickým rozsahom.

Dlhší let
Dron Avata 2 má maximálny čas letu 23 minút a podporuje rýchle nabíjanie PD, takže ho môžete veľmi rýchlo dobiť. Nový voliteľný obojsmerný nabíjací rozbočovač DJI Avata 2 je vybavený funkciou ukladania energie, ktorá umožňuje preniesť zostávajúcu energiu z viacerých batérií do tej s najvyššou úrovňou nabitia, čím získate "batériu navyše", keď ju potrebujete.

Prenos videa DJI O4
Vylepšená stabilita technológie prenosu videa DJI O4 vám umožňuje plne sa sústrediť
na každý let a zaisťuje väčšiu bezpečnosť prevádzky. Konštrukcia s dvoma vysielačmi, štyrmi prijímačmi a štyrmi anténami poskytuje silnú ochranu proti rušeniu a ponúka maximálnu vzdialenosť prenosu videa až 13 km, oneskorenie len 24 ms a kvalitu videa vo vysokom rozlíšení 1080p/100 fps a maximálny dátový tok 60 Mb/s.

Bezproblémové snímanie a úpravy
dron je vybavený 46 GB internou pamäťou, ktorá umožňuje zaznamenať približne 90 minút videa v rozlíšení 1080p60. Vďaka pripojeniu Wi-Fi, ktoré zabezpečuje rýchly prenos súborov do telefónu, je následná úprava a zdieľanie hotových produkcií veľmi efektívne.

Vizuálne efekty v aplikácii LightCut
Aplikácia LightCut, ktorú je možné pripojiť priamo k DJI Avata 2 prostredníctvom Wi-Fi, umožňuje počas postprodukcie inteligentne pridávať Sky VFX na základe trajektórie letu zachytenej vo vašich videách, čo vám pomôže jednoducho vytvárať pútavé letecké zábery. Bez potreby sťahovania záberov vám aplikácia umožňuje ich úpravu a v kombinácii s funkciou One-Tap Edit (Úprava jedným ťuknutím) môžete ľahko vytvoriť dokonalý obsah za krátky čas a bez väčšej námahy.

RockSteady a HorizonSteady
Kamera Avata 2 je vybavená najnovším stabilizačným algoritmom DJI, ktorý vám umožní zachytiť plynulé a stabilné zábery aj počas rýchlych manévrov alebo veterných podmienok. Funkcia HorizonSteady si poradí s horizontálnym otáčaním až o 360°, vďaka čomu zostanú nasnímané zábery fixované na horizonte aj vtedy, keď sa dron prudko otočí alebo výrazne vychýli.

Vysoká bezpečnosť
Avata 2 je ľahšia a obratnejšia vďaka vylepšenej konštrukcii integrovaných bezpečnostných prvkov, čo uľahčuje pohyb v stiesnených priestoroch. Uvoľnenie plynovej páky na RC Motion 3 alebo stlačenie tlačidla zámku dron zastaví, čo vám umožní hravo zvládnuť nečakané situácie. Okrem toho sa pri vybití batérie alebo v prípade straty signálu spustí funkcia automatického návratu do východiskového bodu (RTH), čím sa zvýši úroveň bezpečnosti.

Pokročilé určovanie polohy
Nové binokulárne snímače typu rybie oko umožňujú kamere polohovať sa smerom nadol a dozadu počas letov v malých výškach a v interiéri, čím sa zvyšuje stabilita a bezpečnosť letu. Vďaka funkcii Turtle sa môže Avata 2 automaticky vrátiť do vzletovej polohy.

Okuliare DJI 3
Okuliare DJI Goggles 3 teraz disponujú funkciou Real View PiP (obraz v obraze). Môžete tak pozorovať svoje okolie bez toho, aby ste si museli zložiť okuliare, a získať tak bezpečnejší a lepší zážitok z letu. Vďaka displeju Micro-OLED s vysokým rozlíšením a prenosu s veľmi nízkou latenciou môžete bezproblémovo skúmať svoje okolie. S okuliarmi DJI Goggles 3 môžete zdieľať živý prenos z Avata 2 s mobilným zariadením pomocou aplikácie DJI Fly až zo vzdialenosti 5 m. Zdieľanie záberov z letu je teraz jednoduchšie a učenie sa letových techník jednoduchšie. Voliteľný doplnok alebo súčasť súprav Fly More Combo.

DJI RC Motion 3
Bez námahy vykonávajte náročné letecké akrobacie s príslušenstvom DJI RC Motion 3. Aj noví používatelia teraz môžu ľahko vykonávať drifty a iné dychberúce manévre. Jediným stlačením tlačidla môžete stúpať, klesať a otáčať sa. 360° predné/zadné salto, 360° otočka alebo 180° drift (vysokorýchlostný bočný drift sa otáča o 180° okolo objektov a rýchlo sa vzďaľuje pre dramatické vizuálne efekty) môžete vykonávať jediným stlačením tlačidla! Voliteľný doplnok alebo súčasť súprav Fly More Combo.

Pokročilé manévre
S novým voliteľným diaľkovým ovládačom DJI FPV Remote Controller 3 v manuálnom režime môžete obratne preletieť úzkymi priestormi a predviesť svoje letecké zručnosti a odvážnu kreativitu. Okrem režimov Normal a Sport ponúka DJI FPV Remote Controller 3 aj režim Manual, ktorý je vhodnejší pre pokročilých používateľov na precvičovanie a zvládnutie zložitejších zručností.

ČLÁNKY

Parametre

Parametre

Výrobca: DJI
Kategória: Drony

Blog a novinky

Dátum: 11. 04. 2024, Kategória: Blog

DJI predstavuje druhú generáciu dronu Avata!

Druhá generácia obľúbeného dronu DJI Avata prináša vyššiu kvalitu obrazu (10-bitový režim D-Log M, HDR), dlhšiu výdrž batérie (až 23 min., podpora…

PRÍSLUŠENSTVO (8)

PRÍSLUŠENSTVO (8)

HPRC 2500 pre DJI AVATA 2 FLY MORE COMBO

 • Novinka
Ochranný kufor pre DJI AVATA 2 FLY MORE COMBO - HPRC2500
Zavolajte na 02 455 25 471 kvôli cene

DJI 1-ročný plán Care Refresh (DJI Avata 2) (EÚ)

Predĺžená záruka pre DJI Avata 2, 1 rok.
59 €
Na ceste 1 ks

DJI Sada 2 ND filtrov Avata(ND8/16/32)

ND filtre pre dron DJI Avata 2. Obsahuje 8/16/32 ND filtrov na pokrytie širokého
68 €
na požiadanie

DJI Vrtule Avata 2

Náhradné vrtule pre DJI Avata 2.
9 €
na požiadanie

DJI Inteligentná letová batéria Avata 2

Batéria pre DJI Avata 2.
119 €
na požiadanie

DJI 1-ročný plán Care Refresh (DJI Avata 2) (EÚ) (karta)

Predĺžená záruka pre DJI Avata 2, 1 rok .
59 €
na požiadanie

DJI 2-ročný plán Care Refresh (DJI Avata 2) (EÚ)

Predĺžená záruka pre DJI Avata 2, 2 roky.
98 €
na požiadanie

DJI 2-ročný plán Care Refresh (DJI Abata 2) (EÚ) (karta)

Predĺžená záruka pre DJI Avata 2, 2 roky.
98 €
na požiadanie