Datavideo TP-700 Large Screen Prompter Kit

Súprava čítačky TP-700 s 15" displejom je vhodná nielen pre ENG kamery (kamera nie je súčasťou balenia) a používa vysokokvalitné polopriehľadné zrkadlo s minimálnym zafarbením obrazu. Podporuje až 19" monitory s montážou VESA (75 a 100 mm), ako sú napríklad monitory série TLM-170, a dodáva sa s 15" monitorom LCD 4:3 vrátane integrovanej aplikácie dvPrompter…

Viac informácií

1 950 € s DPH 1 625 € bez DPH
-+
Dostupnosť
3-5 dní
Popis produktu

Popis produktu

Súprava čítačky TP-700 s 15" displejom je vhodná nielen pre ENG kamery (kamera nie je súčasťou balenia) a používa vysokokvalitné polopriehľadné zrkadlo s minimálnym zafarbením obrazu. Podporuje až 19" monitory s montážou VESA (75 a 100 mm), ako sú napríklad monitory série TLM-170, a dodáva sa s 15" monitorom LCD 4:3 vrátane integrovanej aplikácie dvPrompter Plus, bez potreby pridávať do súpravy ďalší notebook. Model TP-700 možno ovládať aj pomocou voliteľného diaľkového ovládača WR-500, voliteľného nožného pedálu FS-30 alebo pomocou všeobecných diaľkových ovládačov prezentačnej triedy s prijímačom USB.

Monitorovanie a diaľkové ovládanie je možné realizovať aj v rámci lokálnej siete prostredníctvom webového prehliadača. Je tiež možné pripojiť niekoľko jednotiek TP-700 prostredníctvom rozhrania HDMI alebo použiť synchronizáciu IP cez Ethernet. Vstup HDMI umožňuje používať aj 15" LCD displej ako monitor HDMI, zatiaľ čo výstup HDMI ponúka možnosť pripojenia externých monitorov. V konfigurácii P2P (Peer to Peer) s dvoma jednotkami TP-700 možno ľahko realizovať rozhovory, pri ktorých si respondent aj hosť navzájom vidia vlastný obraz, hoci sa pozerajú priamo do kamery.

Dodávaný editor skriptov umožňuje meniť veľkosť a rez písma, farbu atď. a podporuje aj vkladanie obrázkov a vytváranie zoznamov skladieb z viacerých dokumentov. Okrem textových dokumentov možno importovať a stránkovať prezentácie PowerPoint alebo Keynote nielen prostredníctvom webového rozhrania, ale aj voliteľného ovládača WR-500.

Parametre

Parametre

Výrobca: Datavideo
Kategória: Čítacie zariadenia
PRÍSLUŠENSTVO (1)

Príslušenstvo, klietky tašky, karty

  • Novinka

Datavideo FS-30

7-14 dní
bez DPH 105 € 126 €