Blackmagic Design Media Player 10G

Blackmagic Media Player je riešenie na zachytávanie a prehrávanie pre počítače Thunderbolt s dvoma výstupmi 12G-SDI na vyplnenie a prehrávanie kľúčov, zachytávanie 12G-SDI a 10G Ethernet, ktoré zákazníkom umožňuje používať DaVinci Resolve 19+ ako riešenie na prehrávanie a prehrávanie médií pre trhy živej produkcie a vysielania. K dispozícii od 7/2…

Viac informácií

1 139 € s DPH 949.17 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Na ceste 2 ks
Kód tovaru:
BDLKULSTMP010G
Pridať do porovnania História cien
Popis produktu

Popis produktu

Blackmagic Media Player je riešenie na zachytávanie a prehrávanie pre počítače Thunderbolt s dvoma výstupmi 12G-SDI na vyplnenie a prehrávanie kľúčov, zachytávanie 12G-SDI a 10G Ethernet, ktoré zákazníkom umožňuje používať DaVinci Resolve 19+ ako riešenie na prehrávanie a prehrávanie médií pre trhy živej produkcie a vysielania. K dispozícii od 7/2024.

Blackmagic Media Player je riešenie na snímanie a prehrávanie pre počítače s rozhraním Thunderbolt, ktoré je špeciálne navrhnuté na prehrávanie do prepínačov živej produkcie alebo veľkých vysielacích systémov. Umožňuje však oveľa viac než len vstup a výstup videa, pretože zákazníci získajú aj 10G Ethernet a napájanie svojho počítača. Zákazníci získajú dva výstupy 12G-SDI na plnenie a kľúčové prehrávanie, zachytávanie 12G-SDI a 10G Ethernet na prístup k sieťovému úložisku a napájanie notebooku cez jediné pripojenie Thunderbolt. Na prednej strane je tiež nezávislé pripojenie Thunderbolt, takže zákazníci môžu jednoducho pristúpiť a pripojiť svoj notebook. Podporuje tiež všetky funkcie DeckLink API, takže väčšina video softvéru bude jednoducho fungovať.

Stránka strihu DaVinci Resolve 19 má nové vzrušujúce funkcie prehrávača médií, editácie a prehrávania. DaVinci Resolve zvláda bežné formáty videosúborov, takže zákazníci môžu prehrávať všetky súbory, ktoré im klient poskytne. V prípade vysielacej grafiky dokáže DaVinci Resolve 19 prehrávať videosúbory, ktoré majú alfa kanál, a tie budú výstupom ako 10-bitová výplň a kľúč SDI.

Blackmagic Media Player obsahuje všetko, čo zákazníci potrebujú na prehrávanie vysielania. Umiestnite ho na pracovný stôl alebo ho môžete namontovať do stojana pomocou univerzálnej stojanovej police Blackmagic. Na prednom paneli sa nachádza LCD displej s informáciami o stave videa, zvukového merača, ktoré zahŕňajú vstup, štandard videa a hĺbku vyrovnávacej pamäte pre záznam/prehrávanie snímok. Merač zvuku sa dá tiež prepínať medzi VU a PPM. K dispozícii je aj zásuvka na slúchadlá, reproduktor a tlačidlo na zapnutie reproduktora.

Blackmagic Media Player obsahuje rýchly Thunderbolt so zachytávaním a prehrávaním videa, ako aj 10G Ethernet a napájanie notebooku - to všetko cez jediný kábel. Na prednom aj zadnom paneli sa nachádzajú prípojky Thunderbolt, takže zákazníci môžu pripojiť buď stojanové, alebo prenosné počítače. Blackmagic Media Player využíva rozhranie DeckLink API, takže funguje takmer všetok video softvér. Navyše je prepojenie Thunderbolt obojsmerné, takže zákazníci môžu zachytávať, spracovávať a výstupovať video v reálnom čase.

Prehrávač Blackmagic Media Player má veľa pripojení na monitorovanie, rozšírenú pracovnú plochu a rýchle pripojenie do siete. Všetko pomocou jediného pripojenia Thunderbolt. Programové výplne a kľúčové výstupy možno stlmiť, takže video sa na prepínači nezakľúčuje, kým sa nezačne prehrávanie. Potom sú vyhradené monitorovacie výstupy 12G-SDI a HDMI vždy aktívne, takže zákazníci môžu nastaviť ďalšie prehrávanie. K dispozícii je dokonca aj rozšírená pracovná plocha pre používateľské rozhranie DaVinci. Plus rozšírenie USB pre klávesnicu a myš.

Vďaka dvom videovýstupom 12G-SDI sa Blackmagic Media Player môže pripojiť k prepínačom živej produkcie, aby sa grafika vysielania mohla prekryť transparentnosťou. Interne je k dispozícii hardvérová podpora pre vyrovnávacie pamäte RGBA aj YUVA. To znamená, že Blackmagic Media Player je ideálny na vysielanie grafiky a stingerov.

Vysokorýchlostný port 10G Ethernet znamená, že Blackmagic Media Player poskytuje zákazníkom prístup k sieťovému úložisku, keď je ich počítač pripojený k portu Thunderbolt. To znamená, že zákazníci nepotrebujú ďalšie ethernetové adaptéry, pretože zákazníci získajú obraz a sieť pomocou jediného kábla. Navyše úložiská Blackmagic Cloud majú 10G Ethernet, čo znamená, že zákazníci získajú rýchlosť na prístup k zdieľaným médiám a záznamom ISO, takže zákazníci môžu mať viacero editorov, ktorí všetci pracujú spoločne v DaVinci Resolve.

Prehrávač Blackmagic Media Player je navrhnutý tak, aby podporoval video v najvyššej kvalite. Zákazníci získajú podporu pre zachytávanie a prehrávanie do populárnych formátov videa, ako sú Apple ProRes, DNxHD alebo dokonca 10-bitové nekomprimované, takže používatelia nikdy nie sú uzamknutí v jednom formáte súboru.

Vďaka podpore všetkých populárnych video softvérov poskytuje Blackmagic Media Player zákazníkom slobodu pracovať s nástrojmi, ktoré už poznajú a majú radi. Blackmagic Media Player je ideálny na používanie aplikácie DaVinci Resolve na úpravu vysielania a prácu s korekciou farieb.

Blackmagic Media Player podporuje najnovšie štandardy Ultra HD videa na svojich 12G-SDI video pripojeniach. Medzi štandardy videa Ultra HD patria 2160p23,98, 2160p24, 2160p25, 2160p29,97, 2160p30, 2160p47,95, 2160p48, 2160p50, 2160p59,94 a 2160p60. To znamená, že Blackmagic Media Player je ideálnym riešením pre vysielateľov, pretože umožňuje zákazníkom prejsť na prácu v Ultra HD a 4K už teraz.

Parametre

Parametre

Výrobca: Blackmagic Design
Kategória: Záznam videa
PRÍSLUŠENSTVO (4)

PRÍSLUŠENSTVO (4)

Blackmagic Design DaVinci Resolve Studio - elektronická licencia

DaVinci Resolve Studio od spoločnosti Blackmagic Design je špičkové riešenie na korekciu
330 €
Na ceste 1 ks

Blackmagic Design DaVinci Resolve Studio

  • Top produkt
DaVinci Resolve Studio od spoločnosti Blackmagic Design je špičkové riešenie na korekciu
335 €
Skladom 3 ks

Blackmagic Design DaVinci Resolve Studio s USB kľúčom

  • Top produkt
DaVinci Resolve Studio od spoločnosti Blackmagic Design je špičkové riešenie na korekciu
335 €
Skladom 2 ks

Blackmagic Design DaVinci Resolve Replay Editor

  • Doprava zdarma
Editorský panel špeciálne navrhnutý na strihanie z viacerých kamier na strihanie
559 €
Na ceste 1 ks