ZOOM UAC-232

ZOOM UAC-232 USB Audio Converter je prvé špecializované 32-bitové plávajúce audio rozhranie určené pre hudobníkov, ktorí vyžadujú vyššiu kvalitu svojej produkcie. Audio prevodník UAC-232 možno umiestniť kamkoľvek. Postavte ho vertikálne, horizontálne alebo ho pripevnite k mikrofónnemu stojanu pomocou priložených plochých káblových úchytiek. Vstup/výstup MIDI…

Viac informácií

228 € s DPH 190 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 25. 07.
Na odoslanie 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

ZOOM UAC-232 USB Audio Converter je prvé špecializované 32-bitové plávajúce audio rozhranie určené pre hudobníkov, ktorí vyžadujú vyššiu kvalitu svojej produkcie. Audio prevodník UAC-232 možno umiestniť kamkoľvek. Postavte ho vertikálne, horizontálne alebo ho pripevnite k mikrofónnemu stojanu pomocou priložených plochých káblových úchytiek. Vstup/výstup MIDI umožňuje pripojenie k externým zariadeniam MIDI, ako sú bicie automaty, syntetizátory a klávesy.

ZOOM UAC-232 AUDIO ROZHRANIE - 32-BITOVÝ FLOAT

USB audio prevodník ZOOM UAC-232 je prvé špecializované 32-bitové plávajúce audio rozhranie určené pre hudobníkov, ktorí vyžadujú vyššiu kvalitu svojej produkcie. Audio prevodník UAC-232 možno umiestniť kamkoľvek. Postavte ho vertikálne, horizontálne alebo ho pripevnite k mikrofónnemu stojanu pomocou priložených plochých káblových úchytiek. Vstup/výstup MIDI umožňuje pripojenie k externým zariadeniam MIDI, ako sú bicie automaty, syntetizátory a klávesy.

ŠPECIFIKÁCIE

 • Duálne obvody AD s 32-bitovou technológiou plávajúceho záznamu
 • Vysokokvalitné mikrofónové predzosilňovače, rovnaké ako Zoom F6
 • 2x XLR/TRS combo vstupy
 • >Slúchadlový výstup a 2x TRS hlavné výstupy
 • Vysoko výkonné (100 mW) slúchadlové výstupy
 • Nahrávanie so vzorkovacou frekvenciou až 192 kHz
 • Kompatibilita so zariadeniami Windows, Mac a iOS (Android nie je podporovaný)
 • Softvérový mixér Zoom Mix Control
 • Režimy MUSIC a STREAMING dostupné prostredníctvom softvéru na optimalizáciu vstupov a výstupov
 • Spätná slučka dostupná prostredníctvom softvéru
 • Prepínač Direct Monitor na nahrávanie bez oneskorenia
 • Vertikálne alebo horizontálne použitie
 • MIDI IN/OUT na pripojenie k externému MIDI zariadeniu
 • Prevádzka napájaná zo zbernice (pre zariadenia iOS s podporou Lightenting je potrebný samostatný zdroj napájania)
UAC232

NIE JE POTREBNÉ NASTAVOVAŤ ZOSILNENIE

Či už nahrávate v štúdiu alebo na pódiu, úroveň zvuku môže kolísať. 32-bitová technológia UAC-232 float zachytáva nahrávky bez klipov, s nízkym šumom a bez potreby nastavovať zosilnenie.

UAC232

NAŠE NAJLEPŠIE PREDZOSILŇOVAČE

Vďaka rovnakým čistým predzosilňovačom s nízkym šumom, aké sa používajú v našich profesionálnych rekordéroch série F, zaručuje UAC-232 vysokokvalitné nahrávky v akomkoľvek prostredí.

UAC232

VIAC OVLÁDACÍCH PRVKOV

Softvér UAC-232 Mix Control umožňuje nastaviť smerovanie vstupov/výstupov, aktivovať spätnú slučku a ovládať vstupné a monitorovacie úrovne. Môžete tiež aktivovať režim Music pre smerovanie do vášho DAW alebo režim Streaming, ktorý spája všetky vstupy do jedného signálu pre streamovací softvér.

UAC232

LOOPBACK

Funkcia Loopback kombinuje vstupný zvuk s prehrávaním z vášho počítača a smeruje ho do softvéru. Ideálne na pridanie hudby na pozadí do vášho streamu alebo na živé vokály s inštrumentálnou skladbou.

UAC232

MONITOROVANIE BEZ ONESKORENIA

Pomocou prepínača Direct Monitor môžete posielať vstupný signál priamo do slúchadiel a zároveň smerovať rovnaký signál do DAW alebo streamovacieho softvéru. Funkcia Mix Control umožňuje nastaviť hlasitosť a panorámu priameho monitorovacieho vstupu.

UAC232

VSTUPY

USB audio prevodník UAC-232 je vybavený dvoma kombinovanými vstupmi XLR/TRS pre mikrofónnu alebo linkovú úroveň s fantómovým napájaním +48 V pre kondenzátorové mikrofóny. Tlačidlo Guitar/Bass aktivuje Hi-Z pre priame nahrávanie gitary.

UAC232

VÝSTUPY

Na počúvanie na štúdiových monitoroch obsahuje UAC-232 dva hlavné výstupy TRS s ovládaním hlasitosti.

Špecifikácie

Vstupy a výstupy
Špecifikácie rozhrania


kHz

Verzia

Voliteľné príslušenstvoParametre

Parametre

Výrobca: Zoom
Kategória: Audio rozhrania
 • Pozrieť všetko
 • ZOOM UAC-232

  • Novinka
  ZOOM UAC-232 USB Audio Converter je prvé špecializované 32-bitové plávajúce audio
  228 €
  Na odoslanie 1 ks