Viltrox Ninja 30B

VILTROX NINJA 30/30B 300W vysoko svietivé dvojfarebné COB štúdiové svetlo s 10 FX svetelnými efektmi ovládanie cez mobilnú aplikáciu

Viac informácií

440 € s DPH 366.67 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 17. 07.
Na odoslanie 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

VILTROX NINJA 30/30B 300W vysoko svietivé dvojfarebné COB štúdiové svetlo s 10 FX svetelnými efektmi ovládanie cez mobilnú aplikáciu

Séria NINJA 30 je 300W vysokovýkonný bodový svetelný zdroj LED video svetla s vysokým svetelným výkonom, podporuje rôzne profesionálne metódy ovládania, štandardný Bowen bajonet a rôzne príslušenstvo na ovládanie svetla, vysokokvalitné telo z leteckého hliníka. Výkon série NINJA 30 bol bezprecedentne zlepšený vo všetkých aspektoch, čo vám prináša profesionálnejšie a efektívnejšie filmové a televízne osvetlenie!

Séria NINJA 30 dokáže poskytnúť 300 W vysokého jasu. So štandardným 55° tienidlom môže osvetlenie prekročiť 100 000 LUX na vzdialenosť 1 metra, čo dokáže účinne pokryť potreby natáčania veľkých scén.

Zabudovaný bezdrôtový prijímací čip, prostredníctvom aplikácie WeeylitePro APP môžete presne ovládať nastavenia a parametre rôznych svetiel série NINJA 30 na svojom smartfóne alebo tablete, čím odomknete viac vzrušenia

Svetlá série NINJA 30 využívajú technológiu bezdrôtového nastavenia diaľkového ovládania, pričom 19 kanálov v 6 skupinách sa ovláda samostatne. Jas, teplotu farieb, svetelný efekt atď. možno nastaviť prostredníctvom rôznych metód stmievania.

ninja 30 má 6 svetelných efektov: Ninja 30B má 10 svetelných efektov: Flash, Burst, Flash lamp, Blink, Weld, SOS: Flash, Burst, Flash lamp, Blink, Weld, SOS, Candle light, Flame, CCT LOOP, TV

Séria NINJA 30 využíva vysokokvalitný svetelný zdroj a má vynikajúci index podania farieb, CRI ≥ 95, TLCI ≥ 95, so super vysokým CRI, v neskoršej fáze nie je potrebné vykonávať žiadne korekcie farieb.

Využíva tichý dizajn ventilátora a maximálna hlučnosť pri plnom výkone je len 26 dB. Okrem toho je telo lampy vybavené tlačidlom tichého režimu na ovládanie hlučnosti jedným tlačidlom. Vynikajúca schopnosť regulácie hluku vám umožňuje vykonávať súbežné úlohy zberu zvuku bez akýchkoľvek problémov.

Malé a ľahké telo série Ninja 30 sa nielen ľahko drží, ale univerzálne rozhranie držiaka možno rýchlo nainštalovať aj na stabilizátor držiaka, vďaka čomu sa ľahko prenáša, keď idete von, a spĺňa potreby rôznych scenárov.

Séria NINJA 30 je vybavená priemyselným držiakom Bowen a je kompatibilná s fotografickým príslušenstvom VILTROX: osemhranným softboxom, hlbokým parabolickým softboxom, sférickým difúzorom atď. na splnenie potrieb osvetlenia pri rôznych príležitostiach.

Je vybavený displejom LCD, ovládanie je jednoduché a intuitívne, parametre sú jasné na prvý pohľad, ľahko sa používa, ľahko sa učí a ovláda.

Novú konštrukciu držiaka v tvare písmena U možno zavesiť alebo nainštalovať na svetelný stojan, čo uľahčuje nastavenie rôznych uhlov a flexibilné usporiadanie osvetlenia podľa rôznych fotografických potrieb.

Parametre

Parametre

Výrobca: Viltrox
Kategória: Štúdiové svetlá