Viltrox K60

K60 je druh ručnej RGB trubicovej lampy, ktorej maximálny výkon je 20 W. Vyznačuje sa vysokým svetelným efektom, presnou teplotou farieb, vysokou obnovou vykresľovania atď. a lampa je navrhnutá s vysoko vykresľovacími guľôčkami a RGB guľôčkami. Je použiteľná na doplnkové osvetlenie v takých scenároch, ako je živé vysielanie, fotografovanie produktov, kreatívne…

Viac informácií

71 € s DPH 59.17 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 26. 07.
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

K60 je druh ručnej RGB trubicovej lampy, ktorej maximálny výkon je 20 W. Vyznačuje sa vysokým svetelným efektom, presnou teplotou farieb, vysokou obnovou vykresľovania atď. a lampa je navrhnutá s vysoko vykresľovacími guľôčkami a RGB guľôčkami. Je použiteľná na doplnkové osvetlenie v takých scenároch, ako je živé vysielanie, fotografovanie produktov, kreatívne fotografovanie atď.

*26 účinky scenára.
*Štyri prevádzkové režimy: CCT/HSL/RGBWY/Scéna.
*0-360° plnofarebnosť, splnenie vašich požiadaviek na farbu svetla.
*0-100 % výplň s vysokým jasom.
*Široký rozsahteploty farieb: 2 500K-8 500K*PD/OC rýchlonabíjačka.
*Celkovo 266 vysokokvalitných svetelných guličiek, ktoré vyžarujú svetlo rovnomerne.* Vysokokvalitný povrch mäkkej svetelnej trubice, ľahko dosiahnete mäkký svetelný efekt.* Viacero spôsobov ovládania: ovládací panel, mobilná aplikácia APP, diaľkové ovládanie (používateľ si ho musí zakúpiť samostatne).

Tyčové svetlo používa lampový korálik s vysokým farebným podaním a lampový korálik RGB, ktorý má vlastnosti vysokej svetelnej účinnosti, presnej teploty farieb, vysokého podania farieb a obnovy. Je vhodné na: živé vysielanie/divoké kempovanie/selfie/osvetlenie prostredia/kreatívne fotografovanie

Tyčové svetlo používa 98 teplých bielych lampových guličiek, 98 studených bielych lampových guličiek a 70 lampových guličiek RGB. Má vlastnosti vysokej svetelnej účinnosti, presnej teploty farieb, vysokej reprodukcie farieb atď. a ľahko sa s ním manipuluje s výplňovým svetlom.

Tyčové svetlo K60 je ľahké , kompaktné a prenosné, s dĺžkou len 57,8 cm a hmotnosťou približne 569,5 g. Dá sa premiestňovať na vyplnenie svetla a ľahko sa drží jednou rukou, čím sa realizuje pohodlnejšie riešenie vyplňovania svetla.

Tyčové svetlo K60 sa usiluje o dokonalosť, stanovuje nové kritériá pre snímky a skutočne obnovuje farby. Pokiaľ ide o fotografovanie portrétov, dokáže vysoko obnoviť štruktúru ľudskej pokožky s krásnym tvarom a plnou atmosférou na úrovni filmovej a televíznej módy.

0 ~ 360°plné nastavenie farieb, 36 000 farieb je nastaviteľných a dokonca aj milimetrové zmeny v hodnote farieb možno presne identifikovať, čím ľahko zmeníte požadovanú farbu a obohatíte svoju inšpiráciu na zladenie farieb.

K dispozícii je 26 prednastavených efektov scény okolitého osvetlenia a rytmus osvetlenia a jas možno nastaviť.

Režim CCT podporuje nastavenie teploty farieb od 2500 K do 8500 K, čím možno vytvoriť efekty teploty farieb vrátane volfrámových lámp, žiariviek, poludňajšieho alebo večerného slnečného svetla atď. a prináša tak väčší priestor pre kreativitu.

Jas možno ľubovoľne nastaviť v rozsahu od 0 do 100 %, čo je vhodné na snímanie vo viacerých scénach. Index podania farieb je až 95 alebo vyšší, čo vysoko obnovuje farby objektu, vďaka čomu sú farby záberu realistickejšie.

Na tyčové svetlo nainštalujte mriežku na ovládanie svetla. Látková mriežka na vedenie svetla dokáže vytvoriť viac priameho svetla a zároveň znížiť veľké množstvo rozptýleného svetla a je vhodná pre potreby osvetlenia viacerých scén/ovládania svetla.

Obrazovka displeja má jednoduché rozhranie a ľahko sa ovláda. Zobrazuje údaje v reálnom čase a hodnoty sú jasné na prvý pohľad, čo uľahčuje a urýchľuje nastavenie parametrov.

Je vybavený veľkokapacitnou batériou s kapacitou 2200 mAh, podporuje rýchle nabíjanie PD/QC, čím sa zbavíte kontroly napájania a môžete voľne pohybovať osvetlením. Batéria vydrží 90 minút pri 100 % jase, takže sa nemusíte obávať problémov s napájaním.

Flexibilný výber spôsobu napájania podľa scény snímania a vstavaná lítiová batéria je vhodnejšia pre ručné výplňové svetlo

Oba konce lampy sú navrhnuté s 1/4 otvormi na skrutky, ktoré možno použiť so stojanom/statívom atď. Je široko kompatibilná a vhodná pre viac rôznych scenárov.

Parametre

Parametre

Výrobca: Viltrox
Kategória: Prenosné svetlá
  • Pozrieť všetko
  • Viltrox K60

    K60 je druh ručnej RGB trubicovej lampy, ktorej maximálny výkon je 20 W. Vyznačuje
    71 €
    Na odoslanie > 5 ks