Viltrox AF 16 mm f/1.8 Z

AF 16 mm F1,8 Z má jedinečné výhody krajinárskej/astrofotografickej fotografie, plnoformátového fotoaparátu s vysokým rozlíšením a vysokokvalitnými snímkami. 3 asférické šošovky na presnú reprodukciu bodových zdrojov svetla a účinné potlačenie komy. Objektív 16 mm F1,8 sa vyznačuje výhodami pri tvorbe Krajinárskej/Astrofotografie, pretože dokáže presne reprodukovať…

Viac informácií

669 € s DPH 557.5 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Na ceste > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

AF 16 mm F1,8 Z má jedinečné výhody krajinárskej/astrofotografickej fotografie, plnoformátového fotoaparátu s vysokým rozlíšením a vysokokvalitnými snímkami. 3 asférické šošovky na presnú reprodukciu bodových zdrojov svetla a účinné potlačenie komy. Objektív 16 mm F1,8 sa vyznačuje výhodami pri tvorbe Krajinárskej/Astrofotografie, pretože dokáže presne reprodukovať bodové zdroje svetla a účinne potláča chromatickú aberáciu.

Vynikajúca kvalita obrazu Úplne nové funkcie
Výkonný zážitok z fotografovania

Digitálny širokouhlý objektív DF Full Frame

Vhodný na fotografovanie krajiny/astrofotografiu
Poskytuje prenosnosť a vysoké rozlíšenie, ktoré tvorcovia očakávajú

AF 16 mm F1,8 Z má jedinečné výhody krajinárskej/astrofotografickej fotografie, plnoformátového fotoaparátu s vysokým rozlíšením a vysokokvalitnými snímkami. 3 asférické šošovky na presnú reprodukciu bodových zdrojov svetla a účinné potlačenie komy.

Vynikajúci zážitok z kvality obrazu
Mimoriadne vysoké rozlíšenie a silný analytický výkon

AF 16 mm F1,8 Z využíva optickú štruktúru objektívu s 15 prvkami v 12 skupinách s tromi zabudovanými asférickými šošovkami, ktoré vytvárajú zážitok z obrazu s vysokým rozlíšením.

Super veľká clona F1,8
Vysoké rozlíšenie, jemný a prirodzený bokeh

V rámci ultraširokého zorného uhla dokáže veľká clona F1,8 dosiahnuť aj mimoriadne malú hĺbku ostrosti, čo prináša obdivuhodný a krásny bokeh, vytvára umeleckú perspektívu a pocit priestorovej kompresie. Plynulý prechod medzi ostrým zaostrením a mäkkým rozostrením.

Výkonné automatické zaostrovanie

Tichý krokový motor STM poskytuje vysokú hnaciu silu potrebnú na presné automatické zaostrovanie a sledovanie a podporuje rozpoznanie zaostrenia tváre a očí.

Snímanie videozáznamov
Ľahká konštrukcia, vynikajúci výkon pri snímaní videa

Efekt dýchania je zanedbateľný a zaostrovanie sa prepína plynulo, čo spĺňa potreby fotografov a tvorcov videí.

Prepínač clonového krúžku CLICK ON/OFF

Pri snímaní nie je potrebné odkladať fotoaparát a znovu ho nastavovať. Clonu môžete ovládať ručne a plynulá clona plynule mení hĺbku ostrosti, vďaka čomu je snímanie videí pohodlnejšie.

Komplexný a efektívny systém ovládania

Objektív 16 mm F1,8 je kreatívne doplnený o päť hlavných ovládacích vzorov, ktoré prinášajú nový a efektívny zážitok zo snímania.

Ohromujúci optický výkon

Objektív 16 mm F1,8 sa vyznačuje výhodou pri tvorbe krajinárskych/astrofotografických snímok, pretože dokáže presne reprodukovať bodové zdroje svetla a účinne potláča chromatickú aberáciu.

Neúnavná snaha Obozretný dizajn
Vytvára prvotriednu kvalitu


Optická štruktúraobjektívu a graf MTF

Parametre

Parametre

Výrobca: Viltrox
Kategória: Objektívy

Hlavné parametre

BajonetZ
Farba objektívuČierna
typ objektivuPevné sklo
Objektív preFull frame
Svetelnosť (f)1.8