Varizoom VZRL100 Lanc Zoom Lens Control

Naša najúspornejšia jednotka LANC ponúka vynikajúce ovládanie zoomu. Vďaka kolískovému ovládaču zoomu so širokým rozsahom umožňuje VZ-RL100 operátorovi diaľkovo ovládať zoom plynulým a presným spôsobom, ktorý je potrebný na kvalitné zábery. Obsahuje aj tlačidlo nahrávania a kontrolku LED. Kompatibilný s videokamerami, ktoré majú 2,5 mm port diaľkového ovládania…

Viac informácií

142.8 € s DPH 119 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 25. 09.
Na odoslanie 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Naša najúspornejšia jednotka LANC ponúka vynikajúce ovládanie zoomu. Vďaka kolískovému ovládaču zoomu so širokým rozsahom umožňuje VZ-RL100 operátorovi diaľkovo ovládať zoom plynulým a presným spôsobom, ktorý je potrebný na kvalitné zábery. Obsahuje aj tlačidlo nahrávania a kontrolku LED. Kompatibilný s videokamerami, ktoré majú 2,5 mm port diaľkového ovládania s podporou LANC - zahŕňa mnohé videokamery Sony, Canon a JVC, Black Magic s napájaným objektívom so zoomom a Panasonic AG-CX10, HC-X2000, HC-X1500, AG-CX350 a AU-EVA1.

Ovládanie zoomu - Ovládač zoomu fotoaparátu RL100 Lanc ponúka plynulý širokouhlý kolískový ovládač na vynikajúce ovládanie zoomu s premenlivou rýchlosťou na akomkoľvek fotoaparáte vybavenom portom LANC Remote. Možnosť priblíženia z rukoväte statívu zlepšuje schopnosť operátora plynulo a bezproblémovo zachytávať snímky a ovládač RL100 ponúka spoľahlivé a presné ovládanie za skvelú cenu. Model RL100 je vybavený aj tlačidlom nahrávania a kontrolkou LED, ktorá svieti, keď je fotoaparát v režime nahrávania, a bliká, keď je batéria vybitá. Hodí sa na takmer každú rukoväť statívu, ramennú súpravu alebo výložník a možno ho predĺžiť pomocou našich káblov s dĺžkou 10, 20, 50 alebo 100 stôp.

Ide o jeden z našich najobľúbenejších ovládacích prvkov vďaka jeho jednoduchosti, skvelej cene a spoľahlivej povesti. Model VZRL100 ťaží z našich 20-ročných skúseností s výrobou ovládačov zoomu a neznižuje kvalitu, pretože obsahuje rovnakú základnú elektronickú štruktúru ako naše drahšie jednotky, ale za oveľa nižšiu cenu. Model VZRL100 je k dispozícii aj ako súprava s naším obľúbeným statívom VZTK75A. Či už ovládač pripevníte na statív, ramennú opierku, výložník, vežu fotoaparátu alebo iné zariadenie, VZ100 vám poskytne slobodu diaľkového ovládania fotoaparátu, keď je mimo dosahu. Obsahuje bezstarostnú 2-ročnú záruku spoločnosti VariZoom a pokoj, ktorý prináša vlastníctvo ovládača od lídra v tomto odvetví.

Hmotnosť 0.5 libier
UPC

877038005907

Šírka

2"

Dĺžka

2.75"

Maximálny priemer svorky

1.25"

Dĺžka kábla

40"

Hmotnosť

0.25 lb.

Materiál

ABS

Kompatibilita

Akákoľvek kamera Sony, Canon, JVC alebo Black Magic s 2,5 mm diaľkovým portom. Funguje aj s mnohými fotoaparátmi Sony prostredníctvom portu "Multi" po pridaní adaptéra VZAV/LANC a adaptéra Sony VMC-AVM1 (funkcie sa môžu líšiť v závislosti od modelu fotoaparátu/objektívu)

Záruka

2 roky na diely/prácu

Parametre

Parametre

Výrobca: Varizoom
Kategória: Ovládanie zoomu