Tilta Khronos iPhone 15 Pro Ultimate Kit - Titanium White with battery

Predstavujeme súpravu Khronos Ultimate Kit pre iPhone 15 Pro / Pro Max, novú generáciu mobilného filmovania. Toto puzdro na smartfón inšpirované klietkou fotoaparátu, starostlivo navrhnuté pre oba modely telefónu iPhone 15, ponúka jedinečnú kombináciu funkčnosti a elegancie. Puzdro Khronos je skonštruované tak, aby chránilo váš telefón pred každodenným opotrebovaním,…

Viac informácií

629 € s DPH 524.17 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Na ceste 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Predstavujeme súpravu Khronos Ultimate Kit pre iPhone 15 Pro / Pro Max, novú generáciu mobilného filmovania. Toto puzdro na smartfón inšpirované klietkou fotoaparátu, starostlivo navrhnuté pre oba modely telefónu iPhone 15, ponúka jedinečnú kombináciu funkčnosti a elegancie. Puzdro Khronos je skonštruované tak, aby chránilo váš telefón pred každodenným opotrebovaním, a ponúka spoľahlivú ochranu bez toho, aby ste museli robiť kompromisy v oblasti štýlu alebo funkčnosti. Inštalácia si vyžaduje štyri skrutky, ktoré zabezpečia, že puzdro a akékoľvek pripojené príslušenstvo zostanú bezpečne pripevnené.

Predstavujeme súpravu Khronos Ultimate Kit pre iPhone 15 Pro / Pro Max, novú generáciu mobilného filmovania.

Toto puzdro na smartfón inšpirované klietkou fotoaparátu, starostlivo navrhnuté pre oba modely telefónu iPhone 15, ponúka jedinečnú kombináciu funkčnosti a elegancie. Puzdro Khronos je skonštruované tak, aby chránilo váš telefón pred každodenným opotrebovaním, a ponúka spoľahlivú ochranu bez toho, aby ste museli robiť kompromisy v oblasti štýlu alebo funkčnosti. Inštalácia si vyžaduje štyri skrutky, ktoré zabezpečia, že puzdro a akékoľvek pripojené príslušenstvo zostanú bezpečne pripevnené.

Vybavené viacerými montážnymi bodmi, inovatívny uzamykací upínací mechanizmus zabezpečuje bezpečné pripojenie ďalšieho príslušenstva. Puzdro Khronos je v celom rozsahu vybavené integrovanými elektronickými kontaktnými bodmi, ktoré umožňujú prenášať energiu cez klietku na napájanie príslušenstva.

Súčasťou súpravy Ultimate Kit je rukoväť Khronos Focus PD Handle, ktorá poskytuje dodatočné napájanie systému a ponúka lepšiu kontrolu nad funkciami zaostrenia a priblíženia iPhonu. Táto rukoväť využíva rovnaký inovatívny uzamykací upínací mechanizmus ako ostatné príslušenstvo Khronos a je vybavená internou batériou, ktorú možno nabíjať cez USB-C.

Rukoväť sa pripája k iPhonu 15 prostredníctvom integrovaného kábla USB-C a využíva technológiu Bluetooth na ovládanie zaostrovania alebo zoomu prostredníctvom voliča na prednej strane rukoväte. To zároveň poskytuje väčšiu stabilitu pri ovládaní systému a tlačidlo nahrávania zabezpečuje, že používatelia nemusia pustiť rukoväť, aby začali nahrávať.

Kruhová drevená rukoväť slúži ako alternatívna možnosť ovládania a je vybavená integrovanou lištou NATO Rail na upevnenie tradičnejšieho príslušenstva kamery. Samotná drevená rukoväť má malý otočný mechanizmus, ktorý umožňuje otáčanie rukoväte s cieľom umiestniť ju do najpohodlnejšej konfigurácie pre konkrétny záber alebo nastavenie.

Súčasťou súpravy je aj chladiaci systém pre Khronos, ktorý je vybavený 22W variabilným frekvenčným rozptyľovačom tepla schopným. Jednoducho ho pripojte k externému zdroju napájania cez USB-C alebo použite napájanie z priloženej rukoväte na súčasné nabíjanie iPhonu a udržiavanie jeho teploty s využitím bezdrôtového magnetického pripojenia MagSafe.

Súčasťou tejto súpravy je aj rozbočovač USB-C, ktorý sa pripája k iPhonu cez USB-C a rozširuje možnosti pripojenia externých diskov, ako aj externých monitorov cez port HDMI. Spodná časť tohto rozbočovača USB-C je vybavená integrovanou rýchloupínacou doštičkou ARCA, vďaka ktorej je ideálna na montáž na statív alebo kardanový stabilizátor.

Táto súprava obsahuje aj miniatúrne LED svetlo Daylight, ktoré možno na puzdro namontovať vo viacerých polohách. Svetlo má CRI ≥95RA a má 3 nastaviteľné úrovne jasu, ako aj nastaviteľný držiak.

Rýchloupínacia doštička ARCA zabezpečuje rýchlu montáž systému na kompatibilné statívy ARCA, ako aj gimbaly DJI, ak sa nepoužíva rozbočovač USB-C. Držiak SSD disku poskytuje pohodlnú možnosť montáže SSD diskov za účelom externého nahrávania.

Zásobník na filtre sa ľahko pripevní k puzdru Khronos prostredníctvom bezpečného magnetického pripojenia a je vybavený otočným držiakom, ktorý umožňuje, aby zásobník spadol na miesto nad všetkými tromi objektívmi iPhone 15 Pro/Pro Max.

Priložené ND filtre poskytujú lepšiu kontrolu nad expozíciou tým, že umožňujú používateľom znížiť svetlo viditeľné pre snímač, čo tiež pomáha udržať konštantnú rýchlosť uzávierky pri snímaní v prostredí s jasnejším osvetlením, ako je denné svetlo. Mlhové filtre možno použiť aj na pomoc pri vytváraní rozptýlenejšieho a jemnejšieho obrazu.

Názov "Khronos", odvodený z gréckeho slova pre "čas", stelesňuje hlboký koncept. Viac než len puzdro na telefón slúži ako nádoba na uchovávanie cenných spomienok zdieľaných medzi rodinami, priateľmi a blízkymi.

Khronos iPhone 15 Pro / Pro Max Case

Vlastnosti

Khronos iPhone 15 Pro / Pro Max Case

Opätovné definovanie

Na základe dlhoročných skúseností s profesionálnym filmovým príslušenstvom predstavuje spoločnosť TILTA prvé puzdro na iPhone na svete s integrovanými obvodmi.

Khronos iPhone 15 Pro / Pro Max Case

Nepoddajná sila

Hliníková zliatina leteckej kvality. Precízna CNC výroba.

Khronos iPhone 15 Pro / Pro Max Case

Hollywood vo vrecku

Bezproblémovo integrovaný ekosystém mobilného zobrazovania, od filmových zážitkov až po zachytenie vašich cestovateľských dobrodružstiev - všetko v jednom.

Khronos iPhone 15 Pro / Pro Max Case

Pokročilé mobilné riešenie

Ponúka množstvo profesionálnych funkcií, ako je osvetlenie, monitorovanie, filtre, rozšírenie rozhrania (1/4, NATO, Cold Shoe), napájanie, chladiaci ventilátor atď.

Khronos iPhone 15 Pro / Pro Max Case

Rýchla inštalácia

Rýchle a presné nasadenie jedným kliknutím, nie sú potrebné žiadne skrutky.

Khronos iPhone 15 Pro / Pro Max Case

NAKRESLITE SVOJU VÍZIU V DIMENZII ČASU

Čas: miesto, kde sa vesmírny priestor stretáva s našimi spomienkami. Každý okamih je stránka, každý život je príbeh. Zachyťte prchavú krásu, zanechajte nadčasové spomienky v tomto jedinečnom bode.

Khronos iPhone 15 Pro / Pro Max Case

Čas: Čas: nové vymedzenie nehmotného trezoru: Akumulujte technologickú predstavivosť

Khronos iPhone 15 Pro / Pro Max Case

Nie je to len kreatívny nástroj, ale aj spôsob života.

Khronos iPhone 15 Pro / Pro Max Case

Kde čas remeselne vytvára krásu na každom povrchu, odhaľujúc exkluzívnu estetickú symfóniu.

Khronos iPhone 15 Pro / Pro Max Case

Rozšírenie budúcnosti za hranice vašej predstavivosti.

Khronos iPhone 15 Pro / Pro Max Basic Kit
Parametre

Parametre

Výrobca: Tilta
Kategória: Rigy pre mobily
PRÍSLUŠENSTVO (1)

Príslušenstvo pre: Apple iPhone 15 Pro (1)

Apple iPhone 15 Pro

iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium
Zavolajte na 02 455 25 471 kvôli cene
VHODNÉ PRE (1)