Tilta Klietka na celý fotoaparát pre Fujifilm GFX100 II - čierna

Táto klietka na fotoaparát je dokonalým základom na rozšírenie funkcií fotoaparátu o ďalšie príslušenstvo, ktoré zlepší pracovný postup a ušetrí čas pri snímaní.

Viac informácií

120 € s DPH 100 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Táto klietka na fotoaparát je dokonalým základom na rozšírenie funkcií fotoaparátu o ďalšie príslušenstvo, ktoré zlepší pracovný postup a ušetrí čas pri snímaní.

Klietka je vybavená niekoľkými montážnymi bodmi vrátane závitov ¼"-20 s polohovacími bodmi, prijímačov studenej pätice a závitov pre priložené 15 mm držiaky prútov.

Spodná časť klietky je vybavená závitom ¼"-20 a ⅜"-16 na zvýšenie flexibility montáže, ako aj magneticky namontovaným multifunkčným nástrojom s imbusovým kľúčom M3 a obojstranným plochým skrutkovačom.

Táto klietka je kompatibilná s telom fotoaparátu Fujifilm GFX 100 II s EVF alebo bez neho a je kompatibilná aj s originálnym rukoväťou Fujifilm Battery Handle Grip.

Klietka obsahuje komponenty na predĺženie spodnej dosky, aby bolo možné podoprieť túto rukoväť batérie, a priložený 15 mm držiak na tyče umožňuje namontovať tyče LWS presne v optickom strede potrebnom na správne zarovnanie matného boxu.

Klietka sa pripája k telu fotoaparátu pomocou jedinej skrutky ¼"-20 a je vybavená dvoma bezpečnostnými držiakmi na oboch stranách, ktoré pomáhajú podoprieť fotoaparát o klietku, aby sa obmedzilo otáčanie.

Priložené káblové svorky umožňujú používateľom rýchlo upevniť káble HDMI a USB-C pomocou pohodlných skrutiek s palcom s cieľom chrániť káble aj porty fotoaparátu a zabezpečiť stabilný prenos údajov.

V spojení s naším univerzálnym držiakom SSD môžete ku kamere jednoducho pripojiť disky Solid State Drive na externé nahrávanie s vysokou prenosovou rýchlosťou.

Parametre

Parametre

Výrobca: Tilta
Kategória: Klietky
VHODNÉ PRE (1)